BU HAFTA 8 FİLM VİZYONA GİRİYOR

Bu hafta 8 film vizyona girecek

BU HAFTA 8 FİLM VİZYONA GİRİYOR

Suriyeli göçmen bir ailenin organ mafyası yüzünden yaşadığı dramı anlatan "Terkedilmiş", 9 kişinin hayatının kesiştiği yasa dışı bir operasyonu konu alıyor - "Bizim Hikaye" adlı film, yazdığı bir kitaptan dolayı 12 Eylül 1980 döneminde hapis yatan babasının iade-i itibar davası için mücadele eden bir adamın dramını anlatıyor - Al Pacino, Annette Bening, Bobby Cannavale ile Jennifer Garner'ın oynadığı "Danny Collins", yaşı geçmiş bir rock yıldızının kendisini yeniden keşfetmesini beyaz perdeye yansıtıyor.

1/ 19
BU HAFTA 8 FİLM VİZYONA GİRİYOR

Terkedilmiş

Korhan Uğur'un yönettiği ve Levent Ülgen, Hakan Vanlı, Neriman Uğur, Kyamran Agabalaev, Konul Nagiyeva, Hakkı Ergök, Sema Şimşek, Burak Sarımola ve Mahmut Gökgöz'ün oynadığı "Terkedilmiş", izleyiciyle buluşacak.

2/ 19
BU HAFTA 8 FİLM VİZYONA GİRİYOR

Terkedilmiş

Film, bir sanatoryumda yolları kesişen 9 kişinin öykülerini ve birbirlerine olan dirsek temasının sebep olduğu yasa dışı bir operasyonu perdeye taşıyor. Suriyeli göçmen bir ailenin organ mafyası yüzünden yaşadığı dramın, sanatoryumda yolları kesişen birbirinden farklı karakterler üzerindeki etkisini anlatan "Terkedilmiş", güncel toplumsal meselelere de parmak basan bir film olmayı hedefliyor.

3/ 19
BU HAFTA 8 FİLM VİZYONA GİRİYOR

Bizim Hikaye

Yönetmenliğini Yasin Uslu'nun üstlendiği film; Cansel Elçin, Haluk Piyes, Sera Tokdemir, Naz Elmas, Burcu Kıratlı, İbrahim Kendirci, Çiğdem Batur, Şebnem Dilligil, Erdinç Gülener ve Ahmet Mekin gibi isimlerden oluşan güçlü oyuncu kadrosuyla dikkati çekiyor.

4/ 19