Bu rolleri onlar almasaydı

Hollwood yıldızları hem şöhretlerini hem de bugün hala var olmalarını oynadıkları rollere borçlu.

Bu rolleri onlar almasaydı

Öyle roller var ki bazı Hollwood yıldızları hem şöhretlerini hem de bugün hala var olmalarını o rollere borçlu. Temel İçgüdü'de Sharon Stone'un oynadığı Catherine Tremmel rolü de onlardan biri... Stone, 34 yaşındayken bu film sayesinde kelimenin tam anlamıyla yeniden doğdu. Ama eğer yapımcılar onu değil de bu rol için düşünülen ve o sıralar 25 yaşında olan bir başka ünlüyü seçselerdi Stone için aynı süreç geçerli olur muydu bilinmez. Temel İçgüdü'de başrol oynaması için düşünülen diğer ünlü bakın kimmiş.

1/ 81
Bu rolleri onlar almasaydı

O ünlü Julia Roberts'tı... Bu durumun tek örneği de Stone ile Roberts değil kuşkusuz. Bakın, Kuzuların Sessizliği'nde Anthony Hopkins'in oyunculuk dersi verdiği Hannibal Lecter karakteri için diğer seçenek kimmiş. Ya da Tom Hanks; Forrest Gump rolünü kabul etmeseydi hangi ünlü oynayacaktı. İşte Hollywood'dan "bir rolü bin kişi ister, bir kişi alır" öyküleri.

2/ 81
Bu rolleri onlar almasaydı

Julia Roberts, Pretty Woman (Özel Bir Kadın) filmindeki Vivian Ward karakteriile büyük çıkışını gerçekleştirdi. Ama, bu rol için düşünülen tek oyuncu o değildi kuşkusuz.

3/ 81
Bu rolleri onlar almasaydı

Eğer Özel Bir Kadın'da Jolia Roberts oynamasaydı bu rol için adı geçenler arasında MEg Ryan da vardı.

4/ 81