Bülent Ersoy: ''Ben imitasyon kullanmam''

Bülent Ersoy, önceki gece Günay Restaurant’ta sahneye çıktı. Sanatçıyı dinlemeye gelenler arasında Nur Yerlitaş ile Neslihan Yargıcı da vardı.

Bülent Ersoy: ''Ben imitasyon kullanmam''

Bülent Ersoy, önceki gece Günay Restaurant’ta sahneye çıktı. Sanatçıyı dinlemeye gelenler arasında Nur Yerlitaş ile Neslihan Yargıcı da vardı. 

Bülent Ersoy, geçtiğimiz gün Günay Restaurant’ta sahneye çıktı. Konser öncesinde gazetecilerle bir araya gelen Ersoy, soruları yanıtladı.

Hürriyet

1/ 6
Bülent Ersoy: ''Ben imitasyon kullanmam''

Kürküm rönar arjantedir (Gümüş Tilki Kürk )

Kürkünün gerçek olup olmadığı sorulan şarkıcı, “Ben asla imitasyon kullanmam. Kürküm rönar arjantedir. Tabii kürkümün orijinal olması hayvanları sevmediğim anlamına gelmiyor. Belki de Ömür Gedik’ten daha çok sever ilgilenirim. Kimseye yalan söyleyemem rönardır, gerçektir” açıklamasını yaptı. 

2/ 6
Bülent Ersoy: ''Ben imitasyon kullanmam''

PARİS’TEN ÖZEL GETİRTTİ

Nur Yerlitaş ile Neslihan Yargıcı da Ersoy’u dinlemeye gelenler arasındaydı. Ersoy, gece boyunca sık sık modacılarla sohbet etti. “Nur bana bir parfüm yolladı bugün. Arap şeyhinin eşi için özel hazırlattığı bu parfüm tam 14 bin TL’ymiş. Türkiye’de bir tane var, o da benim artık!” diyen usta sanatçı, Yerlitaş’a teşekkür etti. 

3/ 6
Bülent Ersoy: ''Ben imitasyon kullanmam''

Yerlitaş’a kendisinin Paris’ten beğendiği küpeleri özel olarak getirdiği için de teşekkür eden Bülent Ersoy, “Ben çok beğenmiştim. Uçağa binip almaya gidersin dediler ama ben gitmedim, getirdiler sağ olsunlar. Monies’in takıları ve bunlar büyük fiyatlar. Geçenlerde bendeki bu Monies takılarla kaç apartman alınır dedim” şeklinde konuştu. 

4/ 6