Bülent Ersoy çılgına döndü !

Muğla'da iftar için geldiği restoranda gazetecileri gören sanatçı çok sinirlendi.

Bülent Ersoy çılgına döndü !

Muğla’nın Bodrum İlçesi’nde tatil yapan Bülent Ersoy, iftar için 12 kişilik yer ayırttığı ancak 3 kişiyle geldiği restoranda gazetecileri görünce çılgına döndü. “Benim görünmeyecek bir şeyim de yok. Ama benim sinirlendiğim şey kullanılmak” diyen Ersoy, restoran sahibiyle tartışıp yemeği yemeden mekandan ayrıldı.

1/ 7
Bülent Ersoy çılgına döndü !

Bodrum Yalıkavak’taki yazlığında tatilini geçiren Türk sanat müziğinin ünlü sesi Bülent Ersoy, önceki akşam iftar için 12 kişilik yer ayırttığı Ortakent- Yahşi Beldesi’ndeki bir restorana geldi. Ayağında terlik, sol omzundan açık dekolte bir kıyafet ve boğazındaki değerli gerdanlıkla dikkati çeken Ersoy, gazetecileri görünce rahatsız oldu. Yanındaki üç yardımcısına kızan ve restoran işletmecisi Fatih Uygun ile tartışan Ersoy, mekandan çıkmak istedi. Gazetecilerin, “Efendim biz görüntü almayıp hemen çıkalım. Siz gitmeyin, buyrun iftarınızı açın” sözleri üzerine Ersoy, önce kameramana “indir onu” diye işaret etti. Ersoy daha sonra, “Benim görünmeyecek bir şeyim de yok. Ama benim sinirlendiğim şey, sadece ama sadece kullanılmak. Hayatımda hiç tahammül edemem çocuğum. Sakın yanlış anlamayınız. Zatıalilerinizle hiçbir alakası yok. Aman sakın siz alınmayınız efendim. Ben sadece basının burada olacağı haberinin bana verilmemesine sinirlendim” dedi.

2/ 7
Bülent Ersoy çılgına döndü !

Diva ardından yardımcılarıyla birlikte cipine binerek restorandan uzaklaştı.

3/ 7
Bülent Ersoy çılgına döndü !

RESTORAN SAHİBİ ŞAŞKIN

Olayın şaşkınlığını yaşayan işletmeci Fatih Uygun ise Bülent Ersoy yemeğe gelmeden önce yardımcılarından siparişleri aldıklarını ve basın mensuplarının geleceği konusunda bilgi verdiklerini belirterek şunları söyledi: “Bize, ‘sakıncası yok, biraz görüntü alıp ayrılabilirler’ denince, biz de basın mensuplarının burada bulunmasında sorun görmedik. 12 kişilik masa ayırttılar. Fırında patlıcan, patates, ızgara çeşitleri ve özel bir tatlı yapmamızı istediler. Bülent Hanım'a yakışan bir masa ve servis hazırladık. Verdiği tepkiyi anlayabilmiş değiliz. Sanırım aralarında bir iletişim eksikliği oldu. Buraya sanat, siyaset ve spor dünyasından birçok ünlü isim gelir. Şimdiye kadar böyle bir olayla karşılaşmadık. İnşallah Bülent hanımı başka bir gün konuk ederiz.”

4/ 7