Burcu Esmersoy

Spor spikerliğinden sonra sunuculukta da rüştünü ispat eden Burcu Esmersoy'la söyleşi..

Burcu Esmersoy

Spor spikerliğinden sonra sunuculukta da rüştünü ispat eden Burcu
Esmersoy, güzel olmanın zorluklarını çok yaşadım ama artık zorlanmıyorum diyor: Programa katılan bazı konuklar kendilerini ön plana çıkarmak için gereksiz cinsel imalarda bulunuyor. Ama tuzağa düşüp onlara yardım etmiyorum

1/ 11
Burcu Esmersoy

Türkiye'de bir kadın olarak yakaladığınız başarıyı neye bağlıyorsunuz?
Mesleğe ilk başladığımda kadın olmamdan dolayı birçok sorunla karşılaştım ama benim dominant bir tarafım vardır. Erkeklerin dünyasındaki başarılı oldum çünkü gerektiğinde sözümü geçirebilecek kadar kendinden emindim. Artık adını duyurmuş biriyim ve kimsenin bana o sıkıntıları tekrar yaşatmasına izin vermem.

2/ 11
Burcu Esmersoy

Yekta Kopan'la sunduğunuz 'Yaz Gecesi Şovu' programında çekingen tavırlarınız eleştirilmişti...
Utangaç biri değilim. Böyle birinin ekran önünde bir meslek seçmesi de imkansız zaten. Bu eleştirileri iyi niyetli bulmuyorum. Sunduğum programda gereksiz yere cinselliği ima eden konukların tuzağına düşmem. Konuğum kendini öne çıkarmak için sürekli cinsel imalarda bulunuyorsa ona bu konuda yardımcı olmam.

3/ 11
Burcu Esmersoy

OYUNCULUK İÇİN TEKLİF BEKLİYOR
Canlı yayın sırasında çok zorlandığınız bir olay geldi mi başınıza?
Bir keresinde alerjim tutmuştu ve yayının ortasında her yerim kızarmış ve gözlerim görmez olmuştu. Benim için çok zor bir andı ancak kimseye belli etmeden programı tamamladım. Konuklar açısından Yıldız Tilbe'nin katıldığı bölüm gerçekten zordu. Çünkü ne zaman ne olacağını önceden kestiremiyordum.

4/ 11