Bütün dünyanın gözü onun üzerinde

Charlotte Casiraghi, bütün dünyanın ilgisini üzerinde topluyor.

Bütün dünyanın gözü onun üzerinde

BÜTÜN DÜNYANIN GÖZÜ ONUN ÜZERİNDE

O, tıpkı küçük çocukların çok sevdiği masallardan fırlamış gibi. Çok genç, çok güzel. Hollywood'un pırıltılı dünyasından Monako Sarayı'na gelin giden bir anneanne ile onun beyaz atlı ama gerçek prens olan dedenin ilk torunu, ilk göz ağrısı. Avrupa'nın; kendi küçücük ama şöhreti büyük ülkesinin genç prensesi. Artık orta yaşlı ve dört çocuklu bir hanım olan annesi Prenses Caroline'nin yerini görünüş olarak kendisinin birebir kopyası olan 23 yaşındaki kızı Charlotte Casiraghi aldı. Artık paparazziler, Prenses'in en az kendisi kadar güzel kızı Charlotte'un peşinde dolaşıyor. Sadece Monaco'nun değil, tüm Avrupa sosyetesinin en çok ilgi gören genç kuşak üyesi Charlotte Casiraghi, bütün dünyanın ilgisini üzerinde topluyor.

1/ 21
Bütün dünyanın gözü onun üzerinde

Büyükannesinin adını taşıyan Prenses Grace Hastanesi'nde 3 Ağustos 1986'da doğan Charlotte Casiraghi, babası Stefano'yu talihsiz bir deniz kazasında kaybettiğinde henüz dört yaşında bir çocuktu.

2/ 21
Bütün dünyanın gözü onun üzerinde

Babasının ölümünden sonra annesi Prenses Caroline, Charlotte ve iki küçük kardeşini alarak Fransa'nın küçük bir kasabasına yerleşti. Amacı çocuklarının basından ve meraklı gözlerden uzak sağlıklı bir şekilde büyümesini sağlamaktı. Bu kare, Charlotte'un annesi, erken yaşta ölen babası ve ailesiyle birlikte görüntülendiği ender fotoğraflardan biri.

3/ 21
Bütün dünyanın gözü onun üzerinde

Annesi Prenses Caroline'in 1999 yılında aile dostları olan Prens Ernst ile evlenmesi genç Charlotte'un hayatını bir kez daha değiştirdi.

4/ 21