Çağlar boyu Blake Lively

Çağlar boyu Blake Lively

Çağlar boyu Blake Lively

Şapşallığını örtmeden stil ikonluğuna soyunmak, ergenliğini ıskalamadan şöhreti yaşamak ve en mühimi klas havasından taviz vermeden seks sembolüne dönüşmek... Üstelik henüz 27’sinde. Son filmi ‘Ölümsüz Aşk’, Blake Lively’yi mumyalayıp saklamak için iyi bir neden.

1/ 17
Çağlar boyu Blake Lively

BU KADARI FAZLA!

Kırmızı halıdaki duruşuna, Gucci reklamlarındaki asaletine bakın: İşte yeni Grace Kelly! Çok değil iki sene öncesine dönün, ‘Vahşiler’ (Savages) filminde iki erkek/bir kadın fantezisini nasıl da çıplak nasıl da vahşi canlandırdığını hatırlayın: İşte yeni Sharon Stone! Arada dönün ‘Gossip Girl’deki rol arkadaşı Leighton Meester ile beraber ağzının kenarından dondurma akarken Terry Amcasına (Richardson) verdiği pozlara bakın (yeni Lolita). Kocası Ryan Reynolds’la beraber saçtığı mutluluk pozlarını (yeni Scarlett?), Woody Allen’ın onun için yeni bir film yazdığını (‘Yeni Blanchett?’) duydukça beyin iyice haşat oluyor. İstemsiz ilk tepki hep aynı: Bu işte bir yanlışlık olmalı arkadaş. Bu kadarı fazla.

2/ 17
Çağlar boyu Blake Lively

NASIL YAPABİLİYOR?

Tüm Hollywood’un kafasını kurcalayan soru da bu. Bu kadar şeftali kokulu, o kadar pembe pamuklara sarılı biri nasıl istediğinde vahşi olabiliyor? Hiç de şımarık bir aktris gibi gözükmeden bir Beyaz Saray davetinde Obama karşısında “Geçen kocamın telesekreterine mesaj bırakmıştınız... Ay, yanlışlıkla sildim” minvalinde nasıl bu kadar doğal ve şahane bir şekilde saçmalayabiliyor?

3/ 17
Çağlar boyu Blake Lively

HERKES ONA HAYRAN

Büyüsüne kapılan isimler öyle sıradan üç-beş moda insanı, Hollywood yapımcısı değil. Obama’dan Karl Lagerfeld’e, Anna Wintour’dan Martha Stewart’a uzanan bir çeşitlilik, bir tür delilik hali.

4/ 17