Çocuğunu aksesuar niyetine taşıyan ünlüler

Ünlülerin yeni modası, koluna çanta takmak yerine kucağında çocuğuyla dolaşmak

Çocuğunu aksesuar niyetine taşıyan ünlüler

Eskiden ünlüler çoluk çocuğuyla kamera karşısına geçmek istemez, hatta onların yüzünü gizli tutmaya çalışırdı. Çocuklarının rahat rahat okula gidebilmesini, sokakta paparazziler tarafından darlanmamasını, mümkün olduğunca normal bir hayat geçirmelerini isterlerdi çünkü. Şimdi ise Hollywood’da bir “evli mutlu çocuklu” modasıdır gidiyor.

Çocuklarıyla ilgilenmek iyi güzel de, onları bu kadar magazin malzemesi etmek doğru mu? Ona siz karar verin.

İşte, çocuklarını koluna takıp Santa Monica’da 3-5 tur atan, onları aksesuar niyetine kullanan ünlüler!

(Radikal)

1/ 9
Çocuğunu aksesuar niyetine taşıyan ünlüler

1. Alessanda Ambrosio

Victoria’s Secret meleklerinden Brezilyalı manken Alessandra Ambrosio, 6 yaşındaki kızı Anja ve 2 yaşındaki Noah’yı yanından ayırmıyor. O kadar ki, Ambrosio London Fog markası için 2012 yılında kameralar karşısına geçtiğinde kızı da ona katılmıştı. Anne kızın üstsüz olarak poz vermesi, “çocuğunu manipüle ediyor” şeklinde eleştirilere maruz kaldı. Ambrosio ise kızının modaya çok düşkün olduğunu ve kendine ait bir tarzı olduğunu, çekimlerde de çok eğlendiğini belirtiyor.

2/ 9
Çocuğunu aksesuar niyetine taşıyan ünlüler

2. Beyoncé

Evlatlık mı edindi, göbeğine yastık mı tıktı derken, Beyoncé ve Jay-Z’nin kızları Ivy Blue 2 yaşını geçti bile. Sokakta dolaşmaları bir tarafa da, Beyoncé 4 Mayıs 2013’te kızını sahneye çıkartıp şöyle bir salınmasını da sağladı. Bir diğer şekerlik için bkz buradaki video: Mart ayında Grammy’ler için sahnede prova yapan Beyoncé, bir anda kızının sesini duyuyor. Blue Ivy önce “Surfboard” kelimesini söyleyerek annesine eşlik etmeye çalışıyor, sonra da “Merhaba anne!” diyerek sahnedeki annesine sesleniyor.

3/ 9
Çocuğunu aksesuar niyetine taşıyan ünlüler

3. Victoria Beckham

Boş zamanlarında çocuk doğuran futbolcu eşi, moda tasarımcısı, ex-Spice Girls üyesi Victoria Beckham, 3 oğluyla bu kadar çok gezmiyordu. Ancak Harper Seven adlı kızı kocaman olmasına rağmen hala kucaklarda… 3 buçuk yaşındaki Seven şimdiden annesinin makyaj yapmasını taklit etmeye başlamış zaten. Victoria Beckham, geçen sene verdiği bir röportajda “Harper Seven etraftaysa makyaj yapmıyorum çünkü hemen beni taklit etmeye başlıyor. Sonra da elinde çanta, abileriyle futbol oynamaya gidiyor” demişti.

4/ 9