Çok izlenen dizilerin sırrı

Her sezon tüm TV kanalları seyircinin ilgisini çekecek ve uzun süreli izlenebilecek projeler üretmeye çalışır. Bunların bazıları 'tutulur' bazıları ise kısa sürede yayından kalkar.

Çok izlenen dizilerin sırrı

Her sezon tüm TV kanalları seyircinin ilgisini çekecek ve uzun süreli izlenebilecek projeler üretmeye çalışır. Bunların bazıları 'tutulur' bazıları ise kısa sürede yayından kalkar. Bu sezonu damgasını vuran dizilerden biri de Ezel oldu.

1/ 89
Çok izlenen dizilerin sırrı

Son dönemin gözde aktörü Kenan İmirzalıoğlu ile Cansu Dere, Tunçel Kurtiz ve daha bir çok usta oyuncunun rol aldığı dizi her hafta milyonları ekran başına kilitliyor. Peki yeni başlayan pek çok yapım arasından sıyrılan bu dizinin sırrı ne...

2/ 89
Çok izlenen dizilerin sırrı

Dizinin başrol oyuncusu İmirzalıoğlu'na göre bu dizinin başarısının sırrı kadın karakterlerin konumu...

3/ 89
Çok izlenen dizilerin sırrı

Usta aktör Kurtiz bu konuda şunları söylüyor: "Cansu Dere'nin canlandırdığı Eyşan'dan yola çıkarsak... Hem bir güç var, kadınlar artık güçlü olmak istiyorlar, hem de bir arada kalmışlık durumu. Her kadının zaman zaman arada kaldığı gibi tıpkı... Babasının durumuyla arada kalmışlığı, bir abla olarak kardeşini ayakta tutma, onu yaşatma derdi, onun uğruna en büyük aşkına ihanet etmesi. Sıkışmış bir kadın ve yaptığı her şeye rağmen ona deliler gibi aşık bir adam. 'Bana bir şey söyleme, çünkü söylersen inanırım' diyor."

4/ 89