Dakota Johnson

Dakota Johnson

Seks sahnelerinden sıkıldımGrinin 50 Tonu (Fifty Shades of Grey) filmiyle büyük bir üne kavuşan oyuncu    , rol arkadaşı Jamie Dornan’la olan sevişme sahnelerinin çok sıkıcı olduğunu söyledi.

1/ 65
Dakota Johnson

Romanının tüm dünyada ilgi görmesinin ardından sinemaya uyarlanan ‘Grinin 50 Tonu’nun (Fifty Shades of Grey) ikinci filminin çekimleri devam ediyor. Sevişme sahneleriyle meşhur filmde, başrol kadın karakteri canlandıran Dakota Johnson, Interview dergisine rol arkadaşı Jamie Dornan’la ilgili ilginç açıklamalar yaptı.

2/ 65
Dakota Johnson

Sevişme sahnelerinin çok sıkıcı olduğunu söyleyen Johnson, “Sevişme sahnelerini çekerken gerçekten sevişiyor değiliz. Sadece öyle gibi yapıyoruz. Bazen bir sahnenin çekimi 7 saat sürüyor, mesela bugünkü çekim gibi...

3/ 65
Dakota Johnson

Bu pek rahatlatıcı değil, açıkçası çok da sıkıcı”. Aktör Don Johnson ve aktris Melanie Griffith’in kızı olan Johnson, babasının ‘Grinin 50 Tonu’nu izleyip izlemediği sorulduğunda da kahkahalarla şu cevabı verdi: “Hayır! Şükürler olsun ki babam filmi izlemedi, izlemeyi de düşünmüyor!”

4/ 65