Demet Akalın

Demet Akalın bir derğiye verdiği röportajda ilginç açıklamalarda bulundu.

Demet Akalın

M.CLAIRE:Hayatınızın nasıl bir dönemdesiniz?

D. AKALIN: Tam bir curcuna! Evlilik, yeni ev telaşı, taşınma telaşı derken anlamıyla bir curcuna içindeyim birkaç aydır . Ama memnunum çünkü ben boş durmayı seven biri değilim, hoşuma gidiyor bunlar.

1/ 21
Demet Akalın

M.CLAIRE:Hemen her gün basındasınız, hergün sizinle ilgili bir haber var gazetede. İnsan merak ediyor; ne kadarı size kalıyor, ne kadarı sizin gerçek hayatınız aslında?


D.AKALIN: Doğru, ben basından ve magazinden kaçarak, hayatını sakınarak yaşayan biri değilim. O yüzden de bazen haberlerin dozajı aşırıya kaçıyor ama bu durumdan da acayip rahatsız olduğumu söylemem. Ne kadarı gerçek? Hepsi gerçek! Ben Taksim kızı değilim, o tarafta gezmiyorum. Onların daha cool, daha rahat bir yaşantısı olabilir; herkes ortalıkta gözükmek zorunda değil. Benim arkadaş grubumun gittiği eğlence yerleri belli, gezdiğimiz dolaştığımız, hayatı beraber paylaştığımız yerler belli. O mekânların dışında ya da içeri girerken fotoğrafların çekilmesi, röportaj yapılması doğal. Ben istediğim gibi yaşamayı seviyorum. Ayrıca ipler de aslında benim elimde. Düğünümde basın almadım mesela içeriye. O tamamen benim inisiyatifime kalmış. İstediğim zaman fotoğraflarımı, nereye gittiğimi de paylaşıyorum, istemedikten sonra onu kendi içimde yaşıyorum. İnsanlardan kopuk yaşamak bana doğru gelmiyor. Beni çok seven de var, çok magazinsel bulup beni değil ama sadece şarkılarımı seven bir kitle de. O yüzden çok takılmıyorum. Başarımın sırrı da burada gizli bence.

2/ 21
Demet Akalın

3/ 21
Demet Akalın

4/ 21