Demet Akalın hayranlarını kızdırdı !

Bodrum'da sahneye çıkan Demet akalın 3 şarkı söyledikten sonra sahneden ayrıldı...

Demet Akalın hayranlarını kızdırdı !

Bodrum da iki bin kişilik Club Catamaran da sahneye çıkan Akalın, 3 şarkı söyledikten sonra sahneden ayrıldı. Konser için 50 lira giriş ücreti ödeyen hayranları sanatçıyı protesto etti

1/ 14
Demet Akalın hayranlarını kızdırdı !

Özel hayatıyla son günlerde gündemden düşmeyen şarkıcı Demet Akalın Bodrum"da hayranlarını şok etti. İki bin kişilik yüzer disko Club Catamaran"da sahneye çıkan Akalın, üç şarkıdan seslendirdikten sonra sürat motoru ile ayrıldı.

2/ 14
Demet Akalın hayranlarını kızdırdı !

Son günlerin en çok tartışılan ismi şarkıcı Demet Akalın, Bodrum'da yine olay oldu. Sahneye üzerinde sarı bikinisiyle yaz ayına damgasını vuran ""Evli Mutlu Çocuklu'' adlı şarkısıyla çıkan Akalın, ardından ""Çanta'' ve ""Afedersin'' parçalarını playback okuyup tatilcileri coşturdu. İlginç küpe ve bileklik aksesuarlarıyla da dikkat çeken Demet'in sahnede yorgun ve bitkin halleri gözlerden kaçmadı. Akalın, üç şarkıdan sonra geçtiğimiz günlerde ayrıldığı ve tekrar barıştığı eşi Önder Bekensir ile yüzer disko Club Catamaran"dan sürat teknesiyle adeta kaçarcasına ayrıldı. Normelde girişi 20 TL olan Club Catamaran"a konser olduğu için 50 TL ödeyen hayranları ise sanatçıyı ıslık ve alkışla protesto etti.

3/ 14
Demet Akalın hayranlarını kızdırdı !

Gazetecilein sorularını yanıtlayan Akalın, diskoya konser amaçlı değil partiye katılmak ve bir iki şarkı söylemek üzere geldiğini belirterek, ""İnsanlara ne söylendi bilemem ancak ben buraya konser amaçlı gelmedim, partiye katılıp dönüyürum. Eşimle de çok mutluyuz, görüyorsunuz her yerde beraberiz, yoğun konser programım nedeniye erken ayrılmak zorunda kaldık'' dedi.Club Catamaran yetkilileri ise konu ile ilgili açıklama yapmadı.

4/ 14