Demeti çıldırtan fotoğraflar

Demet Akalın ve Nur Ertürk polise internet ortamı ile ilgili şikayette bulundular.

Demeti çıldırtan fotoğraflar

Asayiş Şube Müdürlüğüne gelen Demet Akalın ve Nur Ertürk polise internet ortamı ile ilgili şikayette bulundular. Demet Akalın Facebook’ta kurulan bir gurupta kendisine ağır hakaretlerde bulunduğunu söylerken Nur Ertürk ise 5 bin hayranının bulunduğu Facebook sayfasının çalındığını söyleyip polisten yardım istedi.

1/ 30
Demeti çıldırtan fotoğraflar

ANTİ DEMET SAYFASI AÇMIŞLAR

Asayiş Şube Müdürlüğüne sabah saatlerinde gelen Demet Akalın, Bilişim Büro Amirliğine giderek savcılığa yaptığı suç duyurusunun ardından ifade verdi. Demet Akalın, Facebook’ta ”Anti Demet Akalın” ismiyle kurulan bir gurupta kendisine hakaret edildiğini söyledi. Hakaretlerin yazdığı sitenin bir çıktısınıda polise teslim eden Demet Akalın, kendisine hakaret eden kişileri hiç tanımadığını ve bulunmalarını istedi. Yaklaşık 1 saat kaldığı Asayiş Şube Müdürlüğünde ayrılan Demet Akalın ayrılırken ”Facebook’ta bana hakaret edenlerle ilgili şikayetimi yaptım. En kısa zamanda bulunup ceza alacaklarına inanıyorum” dedi. Polis olayla ilgili soruşturmanın sürdüğünü hakaret içeren yazıları yazanların IP numaralarından adreslerinin belirleneceğini daha sonra gözaltına alınıp ifadelerinin alınacağını söylediler.

2/ 30
Demeti çıldırtan fotoğraflar

NUR ERTÜRK'ÜN SAYFASINI ÇALDILAR

Bilişim Şuçları Büro Amirliğinin diğer ünlü konuğu ise akşam saatlerinde geldi. Türkücü Nur Ertürk, Facebook sayfasının çalındığını söyleyerek şikayetçi oldu. Facebook’taki sayfasında 5 bin kayıtlı hayranının bulunduğunu söyleyen ünlü sanatçı “Sayfama girmek istediğimde başaramadım. Birisi girip şifremi değiştirmiş. Sayfam şu anda başkasının elinde. Bunu kim neden yaptı bilmiyorum. Bu kişiden şikayetçiyim“ dedi. Polis Nur Ertürk’ün sayfasınının şifresini çalan Hacker’ı bulmak için harekete geçti.

3/ 30
Demeti çıldırtan fotoğraflar

4/ 30