Deniz Seki'den özgürlüğe bakış!

Deniz Seki'den özgürlüğe bakış!

Deniz Seki'den özgürlüğe bakış!


BAKIRKÖY Cezaevi’nde hükümlü bulunan Deniz Seki önceki gün Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Bölümü’ne sevk edildi. Kist ameliyatı olan Seki’nin yattığı odada yoğun güvenlik önlemi alındı. Ameliyattan sonra kendine gelen Seki’nin ilk işi demir parmaklıklı camından perdeyi aralayıp dışarıyı izlemek oldu.
 

1/ 11
Deniz Seki'den özgürlüğe bakış!

‘Zor bir ameliyattı’

Deniz Seki’yi hastanede ziyarete giden kardeşi Serkan Seki, “Ablamın ameliyatında 12 cm’lik bir kist alındı. Zor bir ameliyat umarım sonucu iyi olur” dedi.
 
Bakırköy Kadın Kapalı Cezaevi’nde hükümlü bulunan ve kist ameliyatı için Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Kadın Hastalıkları Doğum Ana Bilim Dalı Aseptik Bölümü’ne sevk edilen sanatçı Deniz Seki için hastanede geniş güvenlik önlemleri alındı. Penceresine demir parmaklıklar yapılan Seki’nin kapısının önünde üç jandarma eri, bir üst çavuş ve bir de yarbay bulunuyor. Ameliyatın ardından kendine gelir gelmez pencereden dışarı bakan Seki’nin kardeşi Serkan Seki, ablasını ziyaret ederek ilk bilgileri verdi.

2/ 11
Deniz Seki'den özgürlüğe bakış!

Odaya uydu kablosu çekildi  

Öğle tatili ve ablasının uyutuluyor olması nedeniyle görüşmeyi gerçekleştiremeyen Seki, sanatçının sağlık durumu hakkında “12 cm’lik bir kist alındı. Bu kistin iyi huylu mu, kötü huylu mu olup olmadığı patolojik testlerden sonra öğrenilecek. Zor bir ameliyat ama umarım sonucu iyi olur” dedi. Öte yandan Seki’nin önceki gün parmaklık yapılan penceresinden uydu kablosu çekildiği de görüldü.

3/ 11
Deniz Seki'den özgürlüğe bakış!

4/ 11