Deriden'in veliahtı Taha Özer: '400 kadınla birlikte oldum

Deriden'in veliahtı Taha Özer: '400 kadınla birlikte oldum'

Deriden'in veliahtı Taha Özer: '400 kadınla birlikte oldum

Tek kareye sığdırabildiği en fazla kız sayısı: 6... Tangalı kızlarla paylaştığı bir fotoğrafa aldığı ortalama like sayısı: 10 bin... Sadece Instagram’daki takipçileri: 430 bin... Fotoğraflardaki en ucuz araba: 300 bin lira... En yakın kankitoların sayısı: 3... Boy: 1.90... Kilo: 81... Devamı: Deriden’in veliahtı Taha Özer’in şahsında... Mmukayeseli-analizli... 2015 model bir yerli Playboy portresi!

27 yaşındasınız. Erzurumlu bir ailenin üç çocuğundan biri... Ailenin ayrıkotu siz miydiniz?
- Evet. Bir sorun yaşanmışsa mutlaka benim başımın altından çıkardı. İnsanlar bana “Dur” dese de ben beceremiyorum. Ama güzel bir çocukluktu.

Ne okudunuz?
- Yeditepe Üniversitesi’nde İngilizce işletme. Sonra Boston, New York’ta İngilizce ve İtalyanca eğitimi. Ardından İstanbul. Bir single çıkardım. O şarkıda Sezen Aksu ile çalıştım.

E buraya kadar gayet iyi... Hangi noktada devreler yandı? Yani sosyal medyada çıplak pozlar, yataklarda tangalı kızlar, paralar, silahlar, helikopterler...
- Hep kendimi iyi hissettiğim şeyleri yapmayı sevdim. Bu da içimde var. Yaşadıklarımı paylaştıkça çok fazla insan takip etmeye başladı. Sadece takip de değil, tanışmak istiyorlar. Çünkü bizimle birlikte onlar da ön planda oluyorlar.

Hürriyet

1/ 10
Deriden'in veliahtı Taha Özer: '400 kadınla birlikte oldum

Amacınız ne?
- Farklı olmak. Kimsenin yapmadığını yapmak istiyorum.

İyi de sizin yaptığınızın Amerikalı bir aslı var zaten. Dan Bilzerian...
- Amerika’da var ama Türkiye’de tekim. Ayrıca ben kendimi ona benzetmiyorum. Yaşam tarzımız benziyor diye böyle algılanıyor. O bana göre çok daha uçlarda. Benim hayatım daha dengeli.

Bu işin arkasında bir felsefe falan olmalı.
- Yoo.. Doğru bildiğimi ve beni mutlu edeni yapıyorum. Tarzımı sevebilir, eleştirebilir ya da nefret edebilirsin. Beğenmiyorsan takip etmezsin olur biter.

Yani ortada abuk bir durum yok...
- Kabul, deli bir tarafım var. Ama DJ’lik yapıyorum. Verdiğim partiler yıkılıyor. Güzel kızlar, yakışıklı erkekler, herkes oraya geliyor. Tanınıyorum. Para da kazanıyorum.

2/ 10
Deriden'in veliahtı Taha Özer: '400 kadınla birlikte oldum

Ama zaten büyük bir ayakkabı markasının veliahtısınız.
- Evet, aynı zamanda aile şirketimizde de çalışıyorum ve evet, oradan gayet iyi kazanıyorum. Ama hobilerimden kazandığım paraya niye hayır diyeyim ki?

Göreviniz ne şirkette?
- Her görevdeyim.

Babanız ve anneniz...
- Babam başlarda tepki gösterdi. Sonra benim özel hayatım olduğu için o da alıştı. Annem fazla tepki vermiyor. Zaten o da bu yaşta evlenmemi istemiyor. Ona ileride her şeyin daha farklı olacağını da anlattım. Evlendiğimde sosyal medyada falan yer almayacağım. Eşimle birlikte belki ortak hesabımız olur.

3/ 10
Deriden'in veliahtı Taha Özer: '400 kadınla birlikte oldum

Bir kadın neden sizinle evlenmek istesin ki?
- Valla evlenmek isteyen çok. Eğer benim profilimde biriyle olacaksan bunlara katlanacaksın. Geçmişimle değil, geleceğimle ilgilenmesi lazım.

Peki o yansıttığınız yaşantının ne kadarı gerçek, ne kadarı fotoğraf kurgusu?
- Yüzde 100’ü gerçek. Hepsini yaşıyorum. O sırada da fotoğraf çektiriyorum.

4/ 10