Dev üçlü bir arada

Mazhar Alanson, Cem Yılmaz ve Sezen Aksu Harbiye açık hava sahnesinde dinleyicilere unutulmaz dakikalar yaşattı

Dev üçlü bir arada

MAZHAR Alanson, önceki akşam Harbiye Açıkhava’da sahne aldı. 'Turkcell Yıldızlı Geceler' kapsamında BKM organizasyonu ile gerçekleştirilen konserde Mazhar Alanson, sahnede Sezen Aksu ve Cem Yılmaz ile düet yaptı.

1/ 11
Dev üçlü bir arada

MFÖ DAĞILMADI Konsere gelenlere özel bir gece yaşatan ünlü şarkıcı Mazhar Alanson, konsere başlamadan önce Özkan Uğur’un sağlığı ile ilgili müjdeli haber verdi. 'Sizlere güzel havadislerim var' diyerek sözlerine başlayan Alanson, 'Öncelikle şunu bilmenizi isterim MFÖ dağılmadı. Mazhar ayrı çalışıyor, diye bir şey yok, biz ölene kadar beraberiz. Ayrıca üç gün önceki yeni raporlarına göre de Özkan’dan çok güzel haberler var. Temiz çıktı. Şimdi bu akşam benim bestelerimi, sözlerimi söyleyeceğiz. Hep beraber güzel bir gece geçireceğiz' diye konuştu.

2/ 11
Dev üçlü bir arada

Konserde ilk olarak 'Yalnızlar Garı'nı seslendiren Mazhar Alanson, daha sonra 'Umudum Var', 'Ah Bu Ben', 'Yaşın 19', 'Sarı Laleler', 'Mecburen', 'Bu Aşk Olur Mu', 'Mazeretim Var Asabiyim Ben', 'Yağmur Var', 'Tam Ortasındayım' gibi Türk müziğine damgasını vurmuş parçalarını seslendirdi.

3/ 11
Dev üçlü bir arada

CEM YILMAZ, SEZEN AKSU VE MAZHAR ALANSON AYNI SAHNEDE Sürpriz isimlerin yer aldığı konserde sahneye çıkan ilk isim Sezen Aksu oldu. Beyaz, uzun elbisesiyle sahneye gelen Aksu ile Alanson, 'Yandım Yandım' ve 'Güllerin İçinden' parçalarında düet yaptı. Seyircilerden büyük alkış alan ikili, yoğun istek üzerine 'Yandım Yandım' şarkısını bir kez daha seslendirerek, Harbiye’deki binlerce kişiye adeta müzik ziyafeti yaşattı.

4/ 11