Devir kalça devri

Devir kalça devri

Devir kalça devri

Modayı belirleyen Amerikan Vogue dergisi açıkladı: Artık devir kalça devri. Kim Kardashian’a 65 milyon dolarlık servetini kazandıran, Jennifer Lopez’in hakkında şarkı yaptığı büyük popolar her yerde karşınıza çıkacak. Peki önümüzdeki yılı kimin kıvrımları sallayacak?

1/ 11
Devir kalça devri

Bundan bir yıl önce size “Her gün en az 10 kadın karşına çıkıp, poposunu gösterecek” deselerdi, inanır mıydınız? Hemen “Nasıl yani” demeyin, günümüzde durum bu. Gelin, rakamlarla konuşalım: Geçen hafta hangi dergiyi, gazeteyi, internet sitesini açsanız sizi Kim Kardashian’ın poposu karşıladı. Kardashian, Paper dergisine güreşe çıkar havada yağlanmış gülümserken gururla geniş kalçasını gösterdi, başka birşey konuşulmadı. Müzik dinlemek istediniz diyelim: Her radyoda Jennifer Lopez ve Iggy Azalea’nın “Büyük poposu olanlar buraya eller havaya” temalı ‘Booty’ şarkısı çıktı karşınıza. Kaçış yok. Beğenmediniz mi? Shakira ve Rihanna’nın ‘Can’t Remember To Forget You’ klibini verelim.

2/ 11
Devir kalça devri

Seksi ikili şuh bir şekilde uzanmış, birbirlerinin kalçasını okşadığı video ülkemizde sansürlense de, inatla muhtelif playlist’lerde ön sıralarda. “Bir Instagram’a bakayım” dediniz: Ünlüsü ünsüzü, beş- altı profilde gezindiniz. Karşınıza yeni trend ‘belfie’ler yani çıplak popo selfie’leri çıktı. Günün sonunda, hesap ortada.

3/ 11
Devir kalça devri

Modanın kutsal kitabı Vogue duyurdu: Devir, popo devri. Son altı aydır hiç görmediğimiz kadar çok kalça gördük, görmeye de devam edeceğiz. Çünkü 2015’te poponun altın yılı olacak. Moda çekimlerinde, dergi kapaklarında, Instagram’da, kliplerde bol bol geniş kalçalar göreceksiniz. Cep telefonunuza estetik merkezlerinden “Bir saatte Brezilya kalçası yapıyoruz” türü mesajlar gelecek. Spor salonunda kalçayı daha büyük ve sıkı yapan egzersizler verilecek.

4/ 11