Dizi setlerine de yaz geldi!

Yaz aylarının gelmesi dizi setlerini de etkiledi.

Dizi setlerine de yaz geldi!

Yaz aylarının gelmesi dizi setlerini de etkiledi. Sezon boyunca reyting listelerini zorlayan yapımlar ekranlara veda etmeye başladı. Bazı diziler final bölümleriyle son kez ekrana geldi, bazıları yaz aylarında da 'devam' kararı aldı. Yapımcılar ise şimdiden yeni sezon için kolları sıvamaya başladı.

İşte izleyiciye veda eden o diziler ve yeni sezonun yeni yapımları...

1/ 39
Dizi setlerine de yaz geldi!

YENİ SEZONDA EKRANLARDALAR
ADINI FERİHA KOYDUM

Kapıcı kızı Feriha ile zengin bir ailenin oğlu olan Emir Sarrafoğlu'nun aşkını anlatan Adını Feriha Koydum Show Tv'de izleyici ile buluşuyor. Başrollerini Hazal Kaya, Vahide Gördüm, Çağatay Ulusoy ve Metin Çekmez'in paylaştığı dizi 24 Haziran'da sezon finali yapacak.

2/ 39
Dizi setlerine de yaz geldi!

FATMAGÜL'ÜN SUÇU NE

3 kişinin tecavüzüne uğradıktan sonra tüm hayatı alt-üst olan Fatmagül'ün hikayesinin anlatıldığı 'Fatmagül'ün suçu Ne' 16 Haziran'da sezon finali yaptı. Şaşırtıcı bir finalle tatile giren dizinin yeni bölümleri Eylül ayından itibaren ekranlarda olacak.

Kaynak : http://www.internethaber.com/dizi-setlerine-de-yaz-geldi-foto-galerisi-15829-p3.htm#ixzz1PuevUmkG

3/ 39
Dizi setlerine de yaz geldi!

ÖYLE BİR GEÇER ZAMAN Kİ

Kanal D'nin reyting rekorları kıran dizisi Öyle Bir Geçer Zaman Ki, bu akşam yayınlanacak olan 37'inci bölümü ile sezona veda edecek. Etkileyici bir finalle sezonu sonlandıran dizinin merak edilen tüm soruları eylül ayında yanıt bulacak.

4/ 39