Dolunay Soysert’in evi

InStyle Home dergisi, Dolunay Soysert’in evine konuk oldu..

Dolunay Soysert’in evi

KEDİNİN BİLE ODASI VAR

InStyle Home dergisi, kapalı gişe oynayan “Sürmanşet” oyununun turnesine çıkmadan hemen önce evinde görüntüledi Dolunay Soysert’i.

O ve eşi Sinan Tuzcu’nun buraya taşınmalarının üzerinden üç yıl geçmiş.

1/ 16
Dolunay Soysert’in evi

Ulus’taki siteyi gördüklerinde akıllarına Çeşme gelmiş. Güzel oyuncu, “Sayfiye gibi bir yerle karşılaşmıştık. Bir arkadaşımız da burada oturuyordu. ‘Gelin görün’ dedi. Tam bir harabeydi evin içi. ‘Adam olur’ demiştim içimden o gün. Düğün telaşı sırasında çok hızlı taşındık. Ama kimseye tavsiye etmiyorum böyle bir durumda ev dekore etmelerini. Benim gibi çok yanlış seçimler yapabilirsiniz” diye heyecanla anlatıyor.

2/ 16
Dolunay Soysert’in evi

KEDİNİN BİLE ODASI VAR

Üç katlı kutu gibi küçük bu evin her katı 40 metrekareden oluşuyor. Yap-boz gibi evin sık sık dekorasyonunu değiştirdiğini söylüyor Soysert. Çok sevdiği sahne dekorları gibi... Bunu kendi değişken yapısına ve bir şeyden çabuk sıkılmasına bağlıyor. Bu ev onlara şimdilik yetiyor. Hatta “bileziğim” dediği İran kedisi Haşmet’in bile odası var üst katta.

3/ 16
Dolunay Soysert’in evi

Girişte açık mutfak, kare bir salon, ikinci katta kedi odası, yanında bir soyunma bölümü, banyo ve çiftin yatak odası var. En üst katta ise küçük bir terasa açılan çalışma odası olarak düşünülmüş bölüm yer alıyor.

4/ 16