Dövmeyi göstermek için

Dövmeyi göstermek için

Dövmeyi göstermek için

"Baktıkları zaman utanıyorum"

New York’ta bir festivale katılan ünlü oyuncu Hayden Panettiere fotoğrafçılara ve hayranlarına hatalı dövmesini gösterdi.

1/ 35
Dövmeyi göstermek için

Ünlü Rus boks yıldızı Wlidimir Klitschko’nun kariyerini anlatan ‘Klitschko’ belgeselinin prömiyerinde sırtı açık fırfırlı bir elbise ile katılan İtalyan-ABD uyruklu oyuncu dövmesini sergiledi.
'Scream 4 / Çığlık 4" sinema filmi ile karşımıza çıkan Hayden, 'Vivere Senza Rimipianti' olarak okunan ve ‘Pişmanlık olmayan Yaşam’ anlamı taşıyan kendi dövmesinde imla hatasının olduğunu oğrendi.
Dövmeci ustasının ‘Rimpianti’ yazarken bir tane fazla ‘i’ harfi yazdığını belirten Panettiere, "Dövmeci İtalyan sözcüğünü tahrif etti." dedi.

2/ 35
Dövmeyi göstermek için

21 yaşındaki yıldız "Bir kural var, başka dilde dövmenizi yaptırıyorsanız, o ülkeye asla gitmeyin" espirisini yaptı.
"Kolay değil tabi, bu 'Elma seviyorum' gibi birşey değil ki, 'Pişmanlık Olmayan Yaşam' diyor fakat arada fazla bir ‘i’ var." şeklinde konulan genç oyuncu sözlerine şöyle devam etti:
"İtalyanca konuşanlar dövmeme bakıp 'Eh, doğru gibi' dedikleri zaman utanıyorum tabiki çünkü gazetelerde dövmemi yalnış yazıldığını okuyorum."
‘Heroes’ drama filminden büyük ün kazanan Hayden son olarak ‘Scream4’ filmi ile hayranlarıyla buluştu.

3/ 35
Dövmeyi göstermek için

Son yıllarda ünlüler arasında dövme merakı bulaşıcı bir hastalık gibi hızla yayılıyor. Bir kez dövme yaptıran asla bir taneyle yetinmiyor.

4/ 35