Dudak dudağa yakalandılar !

Berrak ile Nejat ayrılık dedikodularına inat dudak dudağa yakalandı...

Dudak dudağa yakalandılar !

Berrak Tüzünataç ile bir yıldır birlikte olduğu Nejat İşler'in geçen günlerde ayrıldığı dedikoduları gündeme geldi. İddialara göre sık sık kavga eden çift, kıskançlık krizi nedeniyle yollarını tamamen ayırmıştı.

1/ 4
Dudak dudağa yakalandılar !

Milliyet'in haberine göre Tüzünataç'ın Geçen günlerde sevgilisi İşler'in yaşadığı ve sürekli birlikte görüntülendiği semt olan Cihangir yerine Bebek'te, üstelik saatlerde tek başına morali bozuk şekilde oturması da ayrılık iddialarını güçlendirdi. Ancak çift, bir kaç gün önce bu kez oldukça mutlu şekilde objektiflere yansıdı.

2/ 4
Dudak dudağa yakalandılar !

Sevgilisine hasretle sarıldı Cihangir'de bir cafe'de FOX'un "Bizden Kaçmaz" kamerasına takılan çift, neşeli sohbetlerine sık sık öpüşerek ara verdi. "Kapalıçarşı" dizisinde Cemal karakterini canlandıran İşler ile "Bu Kalp Seni Unutur mu?" dizisinde Yıldız rolünü ete kemiğe büründüren Tüzünataç, adeta yoğun tempoda görüşememenin acısını çıkardı. İşler bir ara sevgilisine tutkuyla sarıldı ve alnını öptü. Çıkışta ise çift karşılarında kamera görünce sinirlendi. Geçen aylarda Cihangir'de kaldıkları otele girerken kendisini görüntüleyen kameramana kafa atan ve "Yanlışlıkla çarptım" diyerek kendisini savunan İşler ile sevgilisi hızlı adımlarla taksiye bindi. Tüzünataç, sorulara "Gün geçmiyor ki, saçla bir sorunuzla karşılaşmayalım" diyerek tepki gösterdi.

3/ 4
Dudak dudağa yakalandılar !

4/ 4