Ebru’nun en uzun gecesi

İzzet Çapa Ebru Gündeş'in en zor gecesini yazdı...

Ebru’nun en uzun gecesi

Sanırım Ebru Gündeş geçtiğimiz haftasonu hayatının en zor gecelerinden birini yaşamıştır. Reza Zerrab hakkındaki yolsuzluk soruşturmaları, kara para aklama iddiaları havada uçuşurken bir de gazetede çıkan ‘eskort kız pazarlığı’ haberlerini hangi kadının ruhu kaldırabilir ki?

1/ 11
Ebru’nun en uzun gecesi

Hele ki kocası yabancı konuklar için getirttiği kızlardan birini “Sırf bana hizmet etsin” diye kendine rezerve ediyorsa... Ebru Gündeş, 17 Aralık’tan beri kocasının arkasında her şeye rağmen dimdik durdu.

2/ 11
Ebru’nun en uzun gecesi

Hatta “O Ses Türkiye”nin canlı yayınında “O benim çocuğumun babası” diye gözyaşları dökerek puan toplamayı bile başardı. Ama haftasonu internete düşen telefon tapeleri işin rengini bütünüyle değiştirdi.

3/ 11
Ebru’nun en uzun gecesi

Reza, şu ana kadar yaşananlar için Ebru’ya; “Ben bunları para için, geleceğimiz için yaptım” gibi kendince bahaneler öne sürebilirdi. Ama şimdi ortada bir kadını derinden yaralayacak olan “anlık heves” durumu var ki, neresinden bakarsanız bakın ‘zengin koca’nın bütün cilalarını söküp atıyor. Özlem Tekin’in o güzelim şarkısındaki gibi ‘Aşk herşeyi affeder mi’ gerçekten?

4/ 11