Ece Erken

Ekranların “Mavi Şeker”i Ece Erken boşanma sürecini analttı..

Ece Erken

O gün ekran başındaki milyonlar, bir genç kadının biten evliliğine döktüğü gözyaşlarını izledi.. Ece o gün hem ağladı hem ağlattı.. Rüya gibi bir ilişki nasıl başlamıştı, nasıl sürmüştü ve nasıl bitmişti? Merak ettiğim bu soruların cevabını bulmak için aradım. Açıkçası konuşturmak için elimden ne geliyorsa yaptım. Sonunda zor da olsa ikna oldu. İyi de oldu. Çünkü Ece ilk kez özel hayatı ile ilgili bu kadar yürekten ve bu kadar açık konuştu.

1/ 47
Ece Erken

Canlı yayına birkaç dakika kala boşandığını öğrendin ve gözyaşları içinde yayına çıktın. O an hissetiğin tam olarak neydi?

2/ 47
Ece Erken

Şaşkınlık. Çünkü boşanacağımızı sanmıyordum dava yine ertelenir, başka tarihe atar diyordum. “Boşandın” dediklerinde koptum. Kendimi tutamadım ağladım, hatıralarımız için ağladım. Kendimi tutmalıydım ama tutamadım. Öyle bir şey ki hissettiğim, canlı yayınlanan eğlence programımın içinde hayatımın en büyük dramını yaşadım.

3/ 47
Ece Erken

“Ne olursa olsun perde asla kapanmaz” durumu yani...

Aynen öyle. Bir de konuğum İsmail YK ve tavandan uçarak stüdyoya girecek. Ben de oynaya zıplaya dans edeceğim. Yayına 1 dakika vardı. Davada şahitlik yapan arkadaşım Yeliz’i (Şar) aradım ve ondan sonra kopmuşum. Yanımda tutunacak yaslanacak bir omuz arıyorum, yok. Aynı kanalda program yapan arkadaşım Esra Erol’ı aradım ve ondan yardım istedim.

4/ 47