Elsa Pataky Afrika gezisinde

Adrien Brody ile model sevgilisi Elsa Pataky Güney Afrika gezisi yapıyorlar.

Elsa Pataky Afrika gezisinde

ADRENALİN İÇİN YAŞIYORUM

Oscar ödüllü aktör Adrien Brody ile model sevgilisi Elsa Pataky Güney Afrika gezisi yapıyorlar.

Elsa Pataky, Oscar ödüllü sevgilisiyle Güney Afrika’nın gizemli vahalarına yolculuk etmek gibi maceraperest şeyler yaşamayı çok sevdiğini söyleyerek ekledi; "Hayatımda adrenaline her zaman ihtiyaç duydum. Tehlikeli ağaçlara tırmanırken Adrien bana ‘Ben gidiyorum, burada kalıp başını yarmanı izleyemeyeceğim” diye sesleniyordu. Her an her şey olabilirdi. Bu yüzden Adrien benim deli olduğumu düşünüyor."

1/ 16
Elsa Pataky Afrika gezisinde

Adrien Brody ve Elsa Pataky New York’taki 19. yüzyıldan kalma muhteşem şatolarında birlikte yaşıyorlar. Elsa Pataky, Oscar ödüllü sevgilisiyle birlikte Güney Afrika’nın gizemli vahalarına yolculuk etmek gibi maceraperest şeyler yaşamayı çok seviyor. “Neredeyse dünyayı gezdim ve buranın gördüğüm en sıra dışı bölge olduğunu söyleyebilirim” diyor Elsa. Limpopo bölgesinde bulunan Moholoholo Vahşi Yaşam Rehabilitasyon Merkezi’nde yaptığımız özel moda çekiminin ardından Elsa, Afrika’ya yaptıkları maceraperest seyahatte yaşadıkları romantik anları içtenlikle anlattı.

2/ 16
Elsa Pataky Afrika gezisinde

SİZİ EN ÇOK HANGİ HAYVANLAR ETKİLEDİ?

Aslanlar. Rehber bana dedi ki, ‘Aslanlar ormanın kralıdır ama dişi olanlar her zaman daha avantajlıdır.’ Hayat böyle işte, erkek olan dünyayı kendisinin yönettiğini zannediyor oysa kararları kadın veriyor.

3/ 16
Elsa Pataky Afrika gezisinde

HANGİ HAYVANIN SİZİ TANIMLADIĞINI DÜŞÜNÜYORSUNUZ?

Aslanlar, çünkü ben vahşiyim ve eğer birisi arkamdan gelirse ona saldırmam. Aslanlar, tahrik edici değildir. Sakin ve uyku modundadırlar. Kendimi aslana benzetiyorum, çünkü birden fazla karakter barındırıyorlar. Sevgilim bana ‘minik eşeğim’ diye sesleniyor. Çünkü çok inatçıyım.

4/ 16