Emina Sandal: 'Mustafa'yla birbirimize hala çok aşığız'

Emina Sandal: 'Mustafa'yla birbirimize hala çok aşığız'

Emina Sandal: 'Mustafa'yla birbirimize hala çok aşığız'


Sırbistan’da olduğu kadar Türkiye’de de sevilen bir şarkıcı ve oyuncu olan Emina Sandal, Mustafa Sandal’la mutlu evliliğini ve son projesini Şamdan Plus’a anlattı.
 
Sırbistan’ın pop yıldızı ve Türkiye’nin de en beğenilen kadınlarından biri Emina Sandal son olarak internet üzerinden satış yapan istebuayakkabı.com sitesinin marka yüzü olarak bir işbirliğine imza attı. Sandal ile evliliği, hayatı ve gelecek projeleri hakkında konuştuk.
 

1/ 11
Emina Sandal: 'Mustafa'yla birbirimize hala çok aşığız'


- ‘İşte Bu Ayakkabı’ markası ile bir işbirliği gerçekleştirdiniz. Nasıl bir araya geldiniz?
 
Ben ince eleyip sık dokuyan biriyim, teklifler beni heyecanlandırırsa ‘evet’ derim. İstebuayakkabi. com beni fazlasıyla heyecanlandırdı. istebuayakkabi.com ile uzun süreli bir iş ortaklığına başladık. Bu markanın yüzü olmak beni heyecanlandırıyor. istebuayakkabi.com kalitesiyle bana “Evet ben de bu platformda olmalıyım” dedirten bir proje oldu. Markamızın sloganı çok şık ve akıllıca oldu. Uygun fiyata çok şık tasarımlara sahip olabilirsiniz. Çok iyi, çok sıcak bir ekipleri var, onlarla enerjimiz tuttu.
 

2/ 11
Emina Sandal: 'Mustafa'yla birbirimize hala çok aşığız'


- ‘İşte Bu Ayakkabı’ markasını seçme nedeniniz neydi?
 
Hemen her kadın gibi ben de tam anlamıyla ayakkabı tutkunuyum. Saatlerce ayakkabı seçmek için beklediğimi hatırlarım (gülüyor). istebuayakkabı.com tam bana göre bir platform, tabletimi alıp tüm modellere tek tek bakıp, kendime yakışan en güzellerini seçip alabiliyorum. Yüzde 100 Türk tasarımı ve yüksek el işçiliği ile üretiliyor. istebuayakkabi.com tasarımları o kadar güzel ki, konserlerimde de sıkça kullanıyorum. 2,5 saat ayağımda olduğu halde, bu ayakkabılar beni yormuyor ve çok da dayanıklılar. Bir markanın yüzü olmak hassas bir konudur, ben de çok hassas bir seçim yaptım. Beklentilerimi karşılayan istebuayakkabi.com’a çok inandım, bu sebeple marka yüzü olmayı kabul ettim. Ayakkabı alırken birçok kıstas vardır. Renk, model ve modada günü yakalamak gibi... Bu etkenlerin hepsini istebuayakkabı. com’da bir arada görünce ‘Ben de varım’ dedim.
 

3/ 11
Emina Sandal: 'Mustafa'yla birbirimize hala çok aşığız'


- Marka yüzü olmak nasıl bir duygu?
 
Sanatçılar da bir markadır. Duruşuyla, yaptığı işlerle ve halkın onu koyduğu yerle ilgili bir durum tamamen bu. Dolayısıyla, çalışacağınız markanın, kendi markanıza artı değerler katabilmesi gerekiyor. O enerji tuttuğunda hem sanatçı hem de firma kendine pozitif değerler katabiliyor. Bu nedenle işbirliği yapmak önemli ama iyi tercih yapabilmek ayrı bir marifet. Yaptığım seçimden çok memnun kaldım ve sevenlerimden aldığım olumlu yorumlar da doğru işte olduğumu gösterdi.
 

4/ 11