Emrah emlak kralı olma yolunda

Magazin dünyasının ünlü isimleri yıllardır kazançlarını en doğru yatırım aracı olarak gördükleri gayrimenkulde değerlendiriyor.

Emrah emlak kralı olma yolunda

Magazin dünyasının ünlü isimleri yıllardır kazançlarını en doğru yatırım aracı olarak gördükleri gayrimenkulde değerlendiriyor. Ünlüler arasındaki emlak zenginleri listesinde başı 200 evi olan Emrah çekiyor.

İşte gayrimenkul zengini ünlülerden bazıları

1/ 8
Emrah emlak kralı olma yolunda

SİBEL CAN: Yılların birikimi

Sibel Can, gayrimenkul söz konusu olduğunda ilk sırada yer alıyor. Yaklaşık 25 yıldır sahnelerde olan Sibel Can'ın İstanbul'un çeşitli yerlerinde 50 civarında dairesi olduğu biliniyor. Ayrıca Nakkaştepe, Beykoz, Levent, Bodrum'da evi olan sanatçının Miami'nin William's Adası'nda da bir villası bulunuyor.

2/ 8
Emrah emlak kralı olma yolunda

EMRAH: 200 evi var

Çocukluğundan bu yana sahnelerde olan Emrah'ın serveti Türkiye'de çok az sanatçıda var. Kazandığını gayrimenkule yatıran şarkıcının, Etiler, Levent civarında 200'e yakın evi var. Fulya'daki bir rezidansta 12 dükkanı olan sanatçının aynı yerde 2 milyon dolar değerinde bir spor kompleksi de bulunuyor.

3/ 8
Emrah emlak kralı olma yolunda

SEDA SAYAN: Londra'da bile yatırımı bulunuyor

Etiler Şamdan'ı 8.5 milyon dolara satın alan Seda Sayan, şov dünyasının en iyi gayrimenkul yatırımcılarının başında geliyor. Sayan'ın Etiler ve Gayrettepe'de bulunan iki rezidansta dairesi bulunuyor. Ayrıca Bodrum'da 3 villası, Londra'da bir evi ve İstanbul'un çeşitli semtlerinde 30'a yakın dairesi var.

4/ 8