En çirkin ünlüler

İşte gösteri dünyasının en çirkin ünlüleri.

En çirkin ünlüler

EN BÜYÜK SERMAYELERİ ÇİRKİNLİKLERİ

Gösteri dünyasının özellikle kadınlar için hiç değişmeyen kuralıdır: Güzel olmak her zaman daha da güzel olmak. Ama sinema ya da TV dünyasında öyle ünlüler var ki tüm alışkanlıkları, genel geçer kuralları yerle bir ediyorlar.

Hiçbiri uzun boylu, kalın dudaklı, badem gözlü hokka burunlu değil... Bazıları yaratılıştan çirkin bazıları da yıllar içinde çirkinleşti. İşte gösteri dünyasının en çirkin ünlüleri.

1/ 52
En çirkin ünlüler

PICASSO TABLOLARININ CANLANMIŞ HALİ GİBİ

Bütün dünya onu 1987 yılından bu yana Pablo Picasso tablolarındaki kadınların vücut bulmuş hali olarak tanıyor. İlk bakışta inanılamayacak kadar çirkin ama bunun altında neredeyse görünmez bir güzelliği ve elbette insanı karşı konulmaz biçimde etkileyen bir karizması ve yeteneği var.

2/ 52
En çirkin ünlüler

Sözün kısası o tam 20 yılı aşkın bir süredir 'can acıtıcı çirkinliğin en güzel hali'... İşte ünlü yönetmen Pedro Almodovar'ın vazgeçilmez oyuncusu Rossy de Palma.

3/ 52
En çirkin ünlüler

1964 doğumlu Rosa Elena Garcia Palma de Mallorca ya da herkesin tanıdığı adıyla Rossy de Palma aslında kariyerine bir şarkıcı ve dansçı olarak başladı. Daha sonra bir gün bir kafede otururken yönetmen Pedro Aldomovar'ın dikkatini çekti ve ona La Ley Del Deseo (Arzunun Kanunu) adlı filminde rol verdi.

4/ 52