Erin Heatherton ile gece gezmesi

Erin Heatherton ile gece gezmesi

Erin Heatherton ile gece gezmesi

Erin Heatherton 26 yaşında. 10 yıl önce plajda keşfedildi. Yedi yıldır Victoria Secret meleği olarak yaşıyor. Leonardo DiCaprio ile sevgili oldu, bir yıllık ilişkiyi kalp kırıklarıyla noktaladı. Geçen hafta AutoShow için İstanbul’a geldi. Aynı günün akşamı yemek için Ortaköy’de bir restoranda buluştuk.

1/ 7
Erin Heatherton ile gece gezmesi

İtiraf edeyim hayatımda hiçbir erkekle yemeğe çıkarken bu kadar zor hazırlanmamıştım. Ayaklarım geri geri gidiyordu bir kere, dolabımdaki giysilerin her biri anlamsızlaştı. 1.83’lük taş gibi hatunun stresi yüzünden ne giysem olmadı, ne taksam eğreti durdu. 45 dakikalık giy-çıkar meydan muharebesinin ardından üzerime oturmayan, dolayısıyla fazlalıklarımı belli etmeyecek bir yelek elbisede karar kıldım. İçine de “Victoria Secret kızı olamasak da biz de sizin giydiklerinizi giyebiliriz evelallah” iddiasıyla, Victoria Secret koleksiyonumun en görüneninden giydim.

2/ 7
Erin Heatherton ile gece gezmesi

BİLDİĞİN GENÇ İRİSİ

Ortaköy Zuma’daki yemeğe benden 10 dakika sonra bütün heybetiyle geldi Erin. Şöyle söyleyeyim: Gerçek bir genç irisi. Çünkü uzun yıllar profesyonel basketbol oynamış. Miranda Kerr, Adriana Lima falan yanında çocuğu gibi kalır. Omuzları geniş, pazuları ‘kodum mu oturtur’, kıvrımları karaborsa. Beli resmen dümdüz iniyor. Ama Allah’ı var yüzü çok güzel. Hele çillerine bayıldım.

Bir küçük merhaba faslının ardından hemen karşılıklı iltifat başlıyor. Ben çillerinden yürüyorum, o da elbisemden. Nereden aldığımı soruyor. Bir Türk tasarımcıya ait olduğunu söylüyorum, aynısından yaptırıp yollayacağıma söz veriyorum.

3/ 7
Erin Heatherton ile gece gezmesi

Çok sıcak bir kız Erin. Tanışırken tokalaşmıyor, bildiğin Ankara’dan abisi gelmiş gibi sarılıp şapır şupur öpüyor. Gaye Sökmen Ajans yetkililerinden Emre’den aldığım bilgiye göre herkese karşı böyleymiş. Hatta fuardan şehre dönmelerini sağlayan helikopter pilotuna bile uzun uzun sarılmış. Bu sıcakkanlılığın kaynağını soruyorum. “Annemden gelen bir alışkanlık. O da çok sevecen bir kadındır. Hatta bu yaşımda beni dudağımdan öpüyor” diye açıklıyor.

4/ 7