Erkan Petekkaya'dan Nurgül Yeşilçay'a cevap

Nurgül Yeşilçay'ın Parampaça dizisinden ayrılması sonrası Ekran Petekkaya'nın iması ile başlayan tartışma sürüyor.

Erkan Petekkaya'dan Nurgül Yeşilçay'a cevap

Nurgül Yeşilçay'ın Parampaça dizisinden ayrılması sonrası Ekran Petekkaya'nın iması ile başlayan tartışma sürüyor.Petekkaya, "ne yaşandığını söylersem yer yerinden oynar" derken, Nurgül Yeşilçay'ın sete alkollü geldiği, yönetmen ve diğer oyunculara küfrettiği iddia edilmişti. Yeşilçay ise Petekkaya'nın kendisine mobbing uyguladığından ve yönetmenin bu duruma sessiz kaldığından söz etmişti.

1/ 36
Erkan Petekkaya'dan Nurgül Yeşilçay'a cevap

 Sözcü yazarı Rahşan Gülşan da bugün köşesinde Erkan Petekkaya'nın açıklamalarına yer verdi. Petekkaya: "Asıl Nurgül beni taciz etti" diyor.İşte Rahşan Gülşan'ın yazısından dikkat çeken bölümler:

2/ 36
Erkan Petekkaya'dan Nurgül Yeşilçay'a cevap

Geçtiğimiz pazartesi günü Nurgül Yeşilçay ile ilgili yazımın ardından telefonum susmadı. Endemol yetkilileri, Nurgül Yeşilçay tarafı ve Erkan Petekkaya'yla uzun konuşmalar yaptım.Ama en serti Petekkaya ile olandı. Bana sesini yükseltmedi ama çok sinirliydi.Cevap hakkına saygım dolayısıyla Erkan Petekkaya ile yaptığım konuşmanın bir bölümünü yayınlıyorum. Kendisiyle konuşmam sonrasında, Nurgül Yeşilçay'ın tacizle ilgili açıklaması konusunda 'kadının beyanı esastır' noktasında duruyorum. Biliyorsunuz Yargıtay'ın da bu yönde aldığı kararlar var.Sette yaşadıkları olayları, disiplinsizlikleri vesaireyi bu konudan ayrı tutuyorum. Bu konuda yaşananları bilmeden taraf olmak mümkün değil. Ama Petekkaya'nın açıklamaları çok sert. Pazartesi günü yayınlanan yazıma çok kırılmış ve öfkelenmiş. İşte Erkan Petekkaya'nın konuya dair açıklaması. Bundan sonrası sanıyorum ki mahkemeye yansıyacak.

3/ 36
Erkan Petekkaya'dan Nurgül Yeşilçay'a cevap

 "Nurgül'ün bu konuda söylediği her şey sapına kadar yalan. Söylediği her şeyi kendi yaptı. Reji asistanına o bağırdı, gitti sette ana avrat küfretti, bana da iki kere annemle ilgili küfretti, sete zil zurna sarhoş geldi. Üç gün sonra set çalışanları konuşacak ve tüm gerçek ortaya çıkacak. O zaman siz yazdığınız bu yazıyı ne yapacaksınız?

4/ 36