Erkeklere güven olmaz anacım!

Ezgi Mola röportaj

Erkeklere güven olmaz anacım!

Bakmayın muzır diliyle, komik mimikleriyle erkeklere ve ilişkilere dair ahkam kesmesine! Sabit cümlelere, sabit fikirlere hiç gelemiyor. Bilindik oyuncu profilinin dışında; plansız, hesapsız kitapsız... Gülmeyi, en çok da karşısındakini güldürmeyi seviyor. Ezgi Mola, 1 Ocak’ta vizyona girecek ‘Patron Mutlu Son İstiyor’ öncesinde Tolga Çevik dedikodularını, midesine düşkün ailesini, içindeki arabesk damarı ve yakın arkadaşı Saadet Aksoy ile evdeki arabesk seanslarını kendi dilinde anlattı.

(Hürriyet)

1/ 22
Erkeklere güven olmaz anacım!

Henüz 30’larının başında, kendini kişisel gelişim kitaplarına kaptırmış, ‘akışına bırakmayı’ kendisine hayat mottosu edinmiş.‘Su akar yolunu bulur’ ve benzeri laflar ışığında tür ayrımı yapmadan, durmadan filmlerde rol alıyor. Festival filminde de, romantik komedide de işinin hakkını verme derdinde.

2/ 22
Erkeklere güven olmaz anacım!

En çok da yeni sinema filmi ‘Patron Mutlu Son İstiyor’da canlandırdığı Eylül karakterine benziyor: Berrak, içi dışı bir ve plansız. Kendi hesaplaşmasını çoktan yapmış, hayatla dost olmayı becermiş: “Hayatla kavga etmeyi bırakıp arkadaş olduğun zaman her şey daha güzel olur. Bizde yolda hayatla birlikte yürüyoruz.”

Çözmesi zor insanlardan. Komik olduğu kadar da ‘damarın dibi’. Röportaj esnasında telefonundan Tüdanya’yı açıyor. Basıyor düğmeye. Altta arabesk ezgiler, karşımda Ezgi Mola başlıyoruz sohbete…

3/ 22
Erkeklere güven olmaz anacım!

Kendi hikâyenizin şimdi, burada sona erse mutlu sonla mı biterdi hüzünlü mü?

- Gözüm açık gitmezdim. Nankörlük etmeyeyim mutlu bir dönemimdeyim. İnsanların karın tokluğuna iş yapmaya çalıştığı bir ülkede istediği, hayal ettiği işi yapma lüksüne ve şansına sahip biriyim. Ne mutlu bana!

4/ 22