Erkekleri sevmiyorum

Megan Fox, gelecek planlarını ve şöhret hikâyesini Elle dergisine anlattı.

Erkekleri sevmiyorum

ERKEKLERİ SEVMİYORUM

Angelina Jolie’nin tahtına aday gösterilen Hollywood’un yeni seks sembolü Megan Fox, gelecek planlarını ve şöhret hikâyesini Elle dergisine anlattı. Erkeklerle olan ilişkilerine de değinen Fox, ilginç bir açıklama yaptı: “Bütün erkeklere karşı şüphelerim var. Onları sevmiyorum, onlara güvenmiyorum.”

1/ 11
Erkekleri sevmiyorum

Megan Fox, bugünkü ününü, Shia LaBeouf ile beraber rol aldığı, yanık teni ve çekiciliğiyle, 2007 yılında gişe rekorları kıran filmi “Transformers” ile sağladı. Ve bir seksi kadın daha hayatımıza girmiş oldu.

2/ 11
Erkekleri sevmiyorum

Bakışları her ne kadar öldürücü olsa da, esas nükleer bomba etkisini yapan ağzından çıkan kelimeler. Yapılı, seksi vücudu ve sert duruşuyla Angelina Jolie’yi anımsatan Fox, Brian Green ile biten ilişkisi hakkında “Ben ilişkim hakkında ne yorum yapacağımı bilmiyorum çünkü ilişkimi insanlarla paylaşmıyorum. O sadece bana ve Brian’a ait. Kimseye bir bilgi vermek ya da haftalık dedikodu dergilerinde kendi özel hayatımla ilgili haberler okumak zorunda değilim” diyor. Fox’un hızlı gelen şöhretinin yanında Green’in ezik kaldığı haberleri onu çılgına çevirmiş: “Neticede Brian şöhreti çoktan yaşadı. İşime çok saygısı var, hatta ne zaman bocalasam ilk arayacağım kişi Brian’dır.”

3/ 11
Erkekleri sevmiyorum

20’LİK ÇOCUKLARLA BOŞA VAKİT HARCAMAM

Megan’ın bu sıralar çektiği yalnızlık hakkında değerlendirme yaptığı dedikoduları da dolaşıyor. Yoksa Megan, Twilight’ın yakışıklısı Robert Pattinson ile mi beraber? “Kim olduğuna dikkat etmeden birinden çakmak istedim. Tesadüfen çakmak istediğim kişi de Robert’mış. İlişkimizin boyutu bundan ibaretti” diyerek haberi yalanlıyor.

4/ 11