Eski sevgilileri canlarını çok yaktı

DÜŞMANLARI YAPMADI ESKİ SEVGİLİNİN YAPTIĞINIÜnlülerin aşkları kadar ayrılıkları da çok konuşuluyor. Bazıları sevgili ya da eşlerinden ayrıldıktan sonra dost kalmayı başarırken bazıları da kelimenin tam anlamıyma düşman oluyor.. İşte eski sevgililerinin 'k

Eski sevgilileri canlarını çok yaktı

DÜŞMANLARI YAPMADI ESKİ SEVGİLİNİN YAPTIĞINI

Ünlülerin aşkları kadar ayrılıkları da çok konuşuluyor. Bazıları sevgili ya da eşlerinden ayrıldıktan sonra dost kalmayı başarırken bazıları da kelimenin tam anlamıyma düşman oluyor.. İşte eski sevgililerinin 'kötü' sürprizleriyle karşılayan o ünlüler.

1/ 37
Eski sevgilileri canlarını çok yaktı

TARKAN'A DOĞALGAZ ŞOKU
Tarkan ve Bilge Öztürk, bir dönemin en göz önünde çiftlerindendi. Herkes onlardan evlilik haberi beklerken onlar gözyaşları içinde ayrıldıklarını açıkladılar.

2/ 37
Eski sevgilileri canlarını çok yaktı

Tarkan, 7 yıl birlikte olduğu Öztürk'ten ayrıldıktan sonra Ulus'taki evden taşındı. O günden sonra bir daha o eve adımını bile atmadı Megastar. Ancak sonra hiç beklemediği bir anda inanılmaz bir şok yaşadı.

3/ 37
Eski sevgilileri canlarını çok yaktı

Bunun nedeni ise ünlü şarkıcıya ulaşan bir ihtarnameydi. Öztürk, Tarkan'dan ayrıldıktan sonra Ulus'taki o eve ara sıra gitmiş ama doğalgaz borcunu ödememişti. Fatura da Tarkan'ın üzerine oludğu için Megastar'a 250 bin liralık borç yüzünden ihtarname gitti. Tarkan borcu ödedikten sonra ilk iş olarak aboneliğini iptal ettirip saati söktürdü.

4/ 37