Esra Erol suskunluğunu ilk kez bozdu

Seda Sayan'ın 'Zuhal Topal yüzünden Esra Erol doğuma gözyaşları içinde gitti' açıklamasından sonra, Erol, tüm gerçekleri ilk kez anlattı.

Esra Erol suskunluğunu ilk kez bozdu

ATV ekranlarının sevilen sunucusu Esra Erol, Seda Sayan ve Zuhal Topal arasında yaşananlara, kendisinin de içinde olduğu atışmalara ilk kez cevap verdi. Her türlü iftira ve karalama kampanyasına karşı sessizliğini koruyan Erol, yaşadıklarını gözyaşlarıyla anlattı.

1/ 15
Esra Erol suskunluğunu ilk kez bozdu

Eski yapımcılarının şuan Topal’a çalıştığını belirten Erol, meslektaşına; ‘Kendini maşa olarak kullandırma’ diyerek, uyardı. İlahi adalete inandığını söyleyen Erol, sabrı biraz daha tüketilirse, söyleyeceklerinden sonra o kişilerin Türkiye’de yaşayamayacağını söyleyerek konuşmasını sonlandırdı.

2/ 15
Esra Erol suskunluğunu ilk kez bozdu

Ben doğuma gözyaşlarıyla gittim fake hesaplarla bana ‘sen o doğumda geber’ ‘senin çocuğun gebersin’ diye yorumda bulundular. 8 aydır ağzımı açmadım. İcralar, ihtarlar bakın bugün yine ifadeye gidiyorum. İfadeye gitmemin sebebi şu; bu hamile skandalında kovduğunuz ve aynı zamanda şiddet gösterdiğiniz çalışanlarınızdan birİnin iddiası bu hamile bir hanımefendi varmış Bununla ilgili ifadeye gidiyorum. Biz locadaki adayların telefonlarını almaya çalışıyormuşuz Ali’yle ikimiz bunu örgütlüyormuşuz. Ya benim locamı boşalttınız locadaki adayları aldınız daha ne diyim ben size.

3/ 15
Esra Erol suskunluğunu ilk kez bozdu

Geçen sene programa katılan kişilere bizimle kalıyorlar diye tehdit ettiler. Buradaki herkes buradan başka bir programa gidebilir. Bugüne kadar programıma katılan biri çıksın desinki ben başka programa gittim diye Esra Erol bana şunu şunu yaptı yada sözleşmeyi önüme sürdü. Asla yapmam artık buradan giden birine dön denmez. Siz bunu da yaptınız.

4/ 15