Eurovision Nostaljisi

“Benzemez Kimse Sana”nın bu akşam ekrana gelecek bölümünde Eurovision rüzgarları esecek.

Eurovision Nostaljisi

“Benzemez Kimse Sana”nın bu akşam ekrana gelecek bölümünde Eurovision rüzgarları esecek. Ünlü yarışmacılar, bugüne kadar ülkemizi Eurovision’da temsil etmiş sanatçıların kimliğine bürünerek jüriden geçer not, stüdyodaki izleyicilerden alkış almaya çalışacak.

1/ 12
Eurovision Nostaljisi

Can Bonomo’dan kostümünü aldı

Geçen haftanın birincisi olan Bahadır Efe, bu hafta Can Bonomo taklidiyle sahnede. “Love Me Back”i okuyacak olan Efe, jüri karşısına da Bonomo’nun geçen yıl yarışmada kullandığı kostümlerle çıkacak: “Üzerimdekiler Can’ın o gece sahnede giydiği kıyafetler. Umarım bana da şans getirir.”

2/ 12
Eurovision Nostaljisi

Makyaj beş saat sürüyor

Every Way That I Can şarkısıyla Eurovision’da Türkiye’ye ilk ve tek birinciliğini kazandıran Sertab Erener’i taklit etme işi Gamze Topuz’a düştü. Topuz, yaklaşık beş saatlik plastik makyaj ve üç şarkı provasının ardından sahneye çıkarak performans sergileyecek.

3/ 12
Eurovision Nostaljisi

Hadise değil Başak

Hadise’yi canlandıran isimse Başak Akbay... Provalar sırasında izliyoruz Akbay’ı; üzerinde Hadise’nin Eurovision kostümünü andıran kırmızı bir elbise, bir yandan “Düm Tek Tek” şarkısını okuyup diğer yandan dans ediyor, işin hakkını vermek için epey ter döküyor.

4/ 12