Evlilikleri yürümeyen komik adamlar

Türk sinemasının ve televizyonunun pek çok güldüren adamının evliliklerinde yüzleri bir türlü gülmüyor. Geçmişten günümüze, izleyicilerini kahkahalara boğan bu ünlü erkeklerin özel hayatlarını sizler için derledik.

Evlilikleri yürümeyen komik adamlar

Kimisinin ilk evliliği yürümedi, kimisi her evlilik denemesinde çuvalladı, kimisinin aile kurmaktan yana yüzü hiç gülmedi. Milyonları güldüren bu adamlar adeta; "kadınlar komik erkekleri sever" sözünü, "kadınlar komik erkeklerden boşanırlar" sözüyle değişmesine yol açacak özel hayatlarıyla dikkat çekiyorlar. Geçmişten günümüze evlilik hayatları yürümeyen ünlü komik adamları sizler için bir araya topladık.

1/ 16
Evlilikleri yürümeyen komik adamlar

1.Ata Demirer

Özge Borak ile birlikteliklerinden önce pek fazla özel hayatıyla gündeme gelmeyen Ata Demirer, 2012 yılında dünya evine girdiği Özge Borak ile ayrılık kararı aldı.

2/ 16
Evlilikleri yürümeyen komik adamlar

2.Okan Bayülgen

İlk evliliğini çok genç yaşlarda yapan Bayülgen, kısa süreli bir evlilik daha yaşadıktan sonra Zeyno Gönenç ile dünya evine girdi. Çok konuşulan bu evlilikte de aradığını bulamayan Okan Bayülgen, en son 2008'de Şirin Ediger'le evlendi ve İstanbul adında bir kız çocuğuna sahip oldu. Ancak bu evlilikte uzun sürmedi ve Bayülgen 2014'te 4. eşinden boşandı.

3/ 16
Evlilikleri yürümeyen komik adamlar

3.Yılmaz Erdoğan

İlk olarak 1993'te Sanem Oktar ile dünya evine giren Yılmaz Erdoğan, Berfin adlı bir kız çocuğu dünyaya getirdiği bu evliliğini 1998 yılında noktaladı. 1998 sonrasında pek çok isimle adı bir arda anılan Erdoğan, 2010 yılında Belçim Bilgin ile evlendi ve bu evlilikten Rodin adında bir çocuğu daha oldu. Belçim Bilgin ile defalarca boşanacakları yönünde haberler çıkan Erdoğan, hala bu evliliğini sürdürüyor.

4/ 16