Ezel traktör üstünde

Kenan İmirzalıoğlu ve Tucenl Kurtiz bir araya geldiler.

Ezel traktör üstünde

Dağ yolunda koştular, ağaçların altında sohbet ettiler, traktöre bindiler... Tuncel Kurtiz ve Kenan İmirzalıoğlu bu kez NTV için bir araya geldi, Kaz Dağları’nın eteklerinde unutulmaz bir sohbete imza attı.

1/ 8
Ezel traktör üstünde

Dağ Yolunda Koştular, Ağaçların Altında Sohbet Ettiler
Perşembe günü saat 21:00’de NTV’de yayınlanacak program çekimi için Tuncel Kurtiz, Kenan İmirzalıoğlu’nun gelişini heyecanla evinin avlusunda bekledi. İmirzalıoğlu, buluşmaya geç kalınca, ikili vakit kaybetmeden dağların yolunu tuttu.

2/ 8
Ezel traktör üstünde

Kurtiz ve İmirzalıoğlu’dan Şeyh Bedrettin Destanı
İkili, patika ve dağ yollarında bazen koşarak, bazen yürüyerek sohbet ederken, Edremit Körfezi’ninin eşsiz manzarasını kuşbakışı seyretti. Tuncel Kurtiz, Kenan İmirzalıoğlu, 1948 yılında Kaz Dağları’nda meydana gelen büyük bir yangından kurtulan tek ağacın gölgesinde, Edremit körfezine karşı Şeyh Bedrettin Destanı’ndan pasajları ezbere okudu. Ayrıca incir, badem ve nar ağaçlarının altında, yöreye ait mitolojik hikayeleri ve bölgenin tarihini anlattı.

3/ 8
Ezel traktör üstünde

Çay İçmek İçin Uğradı, 9 Gün Kaldı
Kenan İmirzalıoğlu, 5 sene önce Tuncel Kurtiz’e bir çay içmek için uğrayıp nasıl 9 gün kaldığını ve bu ziyareti sırasında beraber yaptıkları yürüyüşlerin ve 70’lerindeki Tuncel Kurtiz’in bu yürüyüşlerdeki performansının da etkisiyle spora başlamaya nasıl karar verdiğini anlattı... Sporun oyunculuk için önemi de ayrıca konuşuldu.

4/ 8