Flört etmediğimi kim söyledi

Flört etmediğimi kim söyledi

Flört etmediğimi kim söyledi


Elle dergisi, Hadise’yle buluştu; en büyük özlemini, kaçamaklarını, sevgili ve evlilik hakkındaki düşüncelerini, yazmayı planladığı otobiyografisini konuştu. Ünlü şarkıcı, bu görüşmedeki samimi açıklamalarıyla şaşırttı!

1/ 24
Flört etmediğimi kim söyledi

* Sizi popüler tatil yerlerinde göremiyoruz. Ne tür tatiller seviyorsunuz?

- Geçen yıl ailem istediği için Bodrum’a gittim ama açıkçası popüler yerler tercihim değil; çünkü oralarda rahat olamıyorum. Tabii ki insanlara imza vermeyi, fotoğraf çektiklerinde poz vermeyi seviyorum ama bir yere kadar.

Benim de bir özel hayatım ve bazen her şeyden uzak kalmaya ihtiyacım var. Tatildeyken rahat olmak istiyorum. O yüzden de yurtdışına gitmeyi seçiyorum.

2/ 24
Flört etmediğimi kim söyledi

* Yurtdışına tatile gittiğinizde neler yaparsınız?

- Eskiden en büyük keyfim bütün gün yatıp güneşlenmekti. Şimdi çok çabuk sıkılabiliyorum. Hiçbir şey yapmadan yatmak bana göre değil, vaktimi iyi değerlendirmeliyim.

Güneş enerjisi depolamak, kitap okumak iyi hoş ama yeni yerler keşfetmek, yeni şeyler öğrenmek daha cazip geliyor. Tümü bana ilham veriyor, yeni bir bakış açısı kazandırıyor, kendimi de daha iyi tanımama yardımcı oluyor.

3/ 24
Flört etmediğimi kim söyledi

BİR YÜRÜYÜŞTE BİR DE SAHNEDE ÖZGÜRÜM
* Kendinizi ne zaman, nerede özgür hissediyorsunuz?

- Bazen tek başıma yürüyüş yaparken kendimi çok özgür hissediyorum. Sahnede de özgür hissediyorum; çünkü orada her şeyi ben yönetiyorum.

4/ 24