Galadan halı sahaya

Galadan halı sahaya

Galadan halı sahaya

Bütün oyuncu kadrosunun eksiksiz katıldığı galaya ilgi yoğundu. Geceye aralarında Hadise, Acun Ilıcalı, Eser Yenenler, Özge Özprinçci ve Burcu Kara gibi birçok ünlü sima katılarak arkadaşlarına destek verdiler. Filmin başrol oyunları ve tüm ekibi gösterim öncesi basın mensuplarına toplu şekilde poz verdiler. Başrol oyuncusu Murat Boz gala sonrası soluğu yakın dostları Acun Ilıcalı ve 3 Adam ile halı sahada alarak maç yaptı.

1/ 16
Galadan halı sahaya


Başrol oyuncularından Murat Boz film ile ilgili olarak "Benim hayalimde bir sinema filmi vardı. Çok güzel bir film yaptık, çok eğlendik. Büşra ile oynamak çok eğlenceli " dedi. Filmimin Türk Sineması'nın 100. yılında olması nedeniyle ayrı bir gurur duyduğunu belirten Boz, kadroda çok iyi isimler olduğunu bir kez daha hatırlattı.
 

2/ 16
Galadan halı sahaya


Filmin diğer bir başrol oyuncusu Büşra Pekin ise " Murat çok yetenekli. Ben onun ile her projede yer alırım. Murat ile oynarken hiç zorlanmadık. Çok eğlendik ve güldük "diyerek rol arkadaşı onore etti.
 

3/ 16
Galadan halı sahaya


İşadamı Hakan Baş ile yeni bir aşka yelken açan Hadise galaya üstü şeffaf altına mini etek giydiği kombin elbisesi ile katıldı. Keyfinin yerinde olan ve etrafa gülücükler saçan Hadise " Bugün canım arkadaşım Murat için geldim. Onun ilk filmin galası o yuzden bu kadar şık giyindim "dedi.
 

4/ 16