Gecelerin efendileri !

Gecelerin efendileri !

REINA- 24 Milyon TL: Yerli yabancı turistlerin her daim uğrak yer haline gelen ‘‘Reina'', on yıldır kalitesinden ve çizgisinden asla ödün vermedi. Müşteri odaklı kusursuz hizmet anlayışı ve yenilikleriyle SU Entertainment Group'un ellerinde yükselen bir değer olmaya devam ediyor. İstanbul'un enfes boğaz manzarası eşliğinde eğlenmek paha biçilemez sanırım. Hele ki gün batımında içkinizi yudumluyorsanız keyfinize diyecek yok. Her sene kendi konseptini yenileyip farklılık yaratarak rakiplerinden bir adım önde olmayı her daim başardı. 5 bin kişinin eğlendiği ‘‘Reina'' gece kulübünde yaklaşık 200 kişi çalışıyor.

1/ 11
Gecelerin efendileri !

İSTİNYE MASA- 16.250 Milyon TL: İstinye Park Alışveriş Merkezi'nin bir şehir meydanı konseptinde hazırlanan ve Türkiye'deki alışveriş merkezlerinde bir ilk olan alışveriş caddesinde hizmet veriyor.Mora Group bünyesinde kurulan ‘‘MASA Restaurant'', menüsüyle her zevke hitap edecek zenginlikte. Dünyanın en önemli şeflerinin mezun olduğu New York'taki French Culinary Institute eğitimini birincilikle bitiren ve eğitim gördüğü Amerika'daki gözlem ve tecrübelerini Loft Restaurant'dan sonra ‘‘MASA Restaurant''a birebir yansıtarak restaurant işletmeciliğine yeni bir anlayış getiren Umut Özkanca, şüphesiz ‘‘Masa''nın marka olmasında büyük katkısı var. 110 kişinin dönüşümlü çalıştığı mekan aynı anda 300 kişiye hizmet veriyor. Yaz aylarında bahçesi ile İstanbul'un en iyi yerlerinden biri.

2/ 11
Gecelerin efendileri !

KAŞIBEYAZ 14.500 Milyon TL: Kaşıbeyaz bugün Türk mutfağının önde gelen temsilcilerinden biri olarak marka olmuş bir lezzet grubu. ‘‘Kaşıbeyaz''ın sahibi olan Ahmet Kaşıbeyaz, 11 yaşındayken gördüğü rüya sonucu kaşının beyazlaması sonucunda herkes tarafından Kaşıbeyaz diye anılmaya başlamış. Meğersem ‘‘Kaşıbeyaz'' adı buradan gelmeymiş. Ayrıca 17 yaşındayken çalışkanlığı ve beceri sayesinde 67 ilde namı duyulmaya başlamış. Geçmişine bakılacak olursak 1975 yılında İstanbul'da şuan sahibi olduğu ‘‘Kaşıbeyaz''ın temellerini attığı Aksaray'da Mesihpaşa caddesindeki 10 masası olan restoranıyla hizmet vermeye başlamış. 1987 yılında ise şuan Florya'da 22 dönüm bahçe üzerine kurduğu ‘‘Kaşıbeyaz'' Lezzet Grubu'nun yerini devir almış ve yine bir 9 Eylül günü resmi açışla ‘‘Kaşıbeyaz''ı hizmete açmış. Şu an 430 deneyimli personelin çalıştığı, 47 yıllık büyük çaba ve emeklerin neticesinde İstanbul, Türkiye ve hatta dünyaca tanınan bir marka olma yolunda başarıya ulaşmış. Mekan aynı zamanda 600 kişiye hizmet verebiliyor.

3/ 11
Gecelerin efendileri !

SUNSET 13 Milyon TL: Barış Tansever'in sahibi olduğu ‘‘Sunset Grill & Bar''ın şimdiye dek en lezzetli yemekleri, en iyi servisi ve en konforlu ortamı sunma yolunda gösterdiği çabalar takdir edilecek cinsten. Öğlen yemeklerinde %20 indirim uygulanan ‘‘Sunset Grill & Bar'', günün her saatinde, iş ve özel yemekleriniz için çok keyifli bir seçenek ayrıca içkinizi yudumlarken Sunset'in DJ'i Yener Bey'in müziği eşliğinde hoşça vakit geçirebiliyorsunuz. Sunser Grill & Bar özel KAV' ında Pkaşıbeyazetrus'tan La Tache'a, Chateau Latour'dan Sassiccaia'ya , Opus One'dan Cheteau d'Yquem'e, dünyanın en seçkin şaraplarını sizlere sunabilmeye hazır hale geldi. Belki de dünyanın en güzel manzaralı Sushi Bar'ı, sağlıklı yaşamak isteyen ve Uzakdoğu mutfağını sevenlere cumartesi ve Pazar öğlenleri hariç, her zaman hizmet veriyor. 17 senedir popüleritesini ve kalitesini kaybetmeyen ‘‘Sunset Grill& Bar'', yazın açık terasında 400 kişiyi kışın ise kapalı salonunda 220 kişiyi ağırlayabiliyor.

4/ 11