Geleceğin oyuncuları büyüyor

Küçük yaşlarına büyük projeler sığdırmayı başaran becerikli küçük oyuncular..

Geleceğin oyuncuları büyüyor

GELECEĞİN YETENEKLERİ BÜYÜYOR

Onlar bir yandan okuyor bir yandan çalışıyor... Ama işleri herkesinkinden biraz farklı... Kimi zaman yaşıtları tatilde, oyunda ya da evlerindeyken onlar kamera karşısında rol kesiyor! Okullarından belki de daha çok zamanda vakitlerini setlerde geçiren geleceğin şöhretlerinin yetenekleri hiç de küçümsenecek gibi değil. Başarılı kadrolarla çalışan küçük oyuncuları sadece dizilerde değil, sinema ve reklamlarda da görmekte mümkün. Küçük yaşlarına büyük projeler sığdırmayı başaran bu becerikli kişilikler bakın neler neler yapmış...

1/ 10
Geleceğin oyuncuları büyüyor

EZGİ YEŞİLTAN

Babaannesinin aşırı ilgisinden muzdarip, son derece akıllı ve ailenin tek çocuğu olmasının avantajlarını her defasında kullanan ‘Benim Annem Bir Melek’ kadrosunun en küçüğü, Sinem Turuncu karakteri. 30 Kasım’da 10 yaşına girecek olan Ezgi; ‘Kınalı Kuzular: Bir Tutam Saç’ filminde Nadide, ‘Fesupanallah’ dizisinde ise Suna rolüyle ekranlardaydı.

2/ 10
Geleceğin oyuncuları büyüyor

FURKAN GÖKSEL

‘Arka Sokaklar’ dizisinde Suat ve Hüsnü’nün oğlu Metin karakteriyle tanındı. Başarılı oyunculuk hayatıyla şöhret olma yolunda ilerleyen Furkan Göksel, aynı zamanda dizi ve reklamlarda da oynamakta ve çeşitli katalog çekimlerinde rol almakta.

3/ 10
Geleceğin oyuncuları büyüyor

BATUHAN KARACAKAYA

1997 yılında dünyaya gelen şimdilerin küçük yakışıklısı, şöhreti erken yakalayanlardan. Ekran karşısına bu zamana kadar hep iyi oyuncularla çıkan Batuhan Karacakaya’yı ilk olarak ‘Bıçak Sırtı’nda Melisa Sözen, Nejat İşler ve Erkan Can gibi oyuncularla izledikten sonra, şimdilerde ise ekranların vazgeçilmez dizisi ‘Aşk-ı Memnu’da Bülent Ziyagil karakteriyle izliyoruz. 13 yaşındaki Batuhan Karacakaya, aynı zamanda ünlü firmaların reklamlarında başrol oynamakta ve seslendirmelerini de yapmakta. Yüzme, basketbol ve futbolla da ilgilenen Karacakaya, derslerinde de başarılı.

4/ 10