Gülbenin ikizleri yolda !

Gülben Ergen 7 aylık hamile görüntüsüyle ilk kez ortaya çıktı. İşte Gülben Ergen'in son hali...

Gülbenin ikizleri yolda !

6,5 aylık hamile olan Ergen, Kanal D'deki Disco Kralı programının ilk konuğuydu. Stüdyoya Ergen için özel bir koltuk getirildi. Rahat etmesi için her türlü özenin gösterildiği programda, Bayülgen de konuğunu yormamak için son derece itinalı davrandı.

1/ 15
Gülbenin ikizleri yolda !

Bir ara son halini göstermek için ayağa kalkan Gülben Ergen, dans etmek istedi. Okan Bayülgen'in "Deli herhalde ya, çocuğu düşürmek istiyor" sözlerine "Saçmalama" diyerek karşılık veren Gülben Ergen, Salim'in 'Alo' şarkısını istedi.

2/ 15
Gülbenin ikizleri yolda !

Ergen, kısa bir süre şarkıyla dans etti. Ancak Okan Bayülgen, konuğunu yormamak için bu dansı kısa kesti. İkizlerinin doğmasına az bir süre kala son derece heyecanlı olduğu gözlenen Gülben Ergen, yeni albümünün hamileliğine denk gelmesinden çok da endişeli olmadığını ifade etti ve "Bensiz de yola devam edecek şarkılar" dedi

3/ 15
Gülbenin ikizleri yolda !

Bu arada eşi 6,5 aylık hamile olan Okan Bayülgen'e takılmayı da ihmal etmedi. "Üstüne babalık çökmüş" tabirini kullanan Gülben Ergen'in sözlerine Bayülgen, "Babalık şey oluyor galiba, babalık çökmüyor da patlıyor galiba" diye konuştu.

4/ 15