Gülşenin eteği yırtıldı

Antalya’da sahneye çıkan Gülşen, elbisesinin azizliğine uğradı..

Gülşenin eteği yırtıldı

Antalya'da konser veren Gülşen, eteğinin yırtılması üzerine iğneyle tutturup sahneye öyle çıktı. Davetlilerden özür dileyen sanatçı, şarkılarıyla eğlenceli anlar yaşattı..

1/ 5
Gülşenin eteği yırtıldı

Bayramın ilk gecesi Antalya’nın popüler gece kulübü Aura’da sahneye çıkan Gülşen, elbisesinin azizliğine uğradı. Kulisten sahneye çıkmak için merdivenleri kullanan güzel şarkıcı, siyah elbisesinin eteğinin yırtılması üzerine şaşkına döndü.

2/ 5
Gülşenin eteği yırtıldı

Asistanının yardımıyla elbisesinin ön kısmını içeriye doğru kıvırıp iğneyle tutturan Gülşen, yedek kostümü olmamasından dolayı sahneye yırtık elbise ile çıkmak zorunda kaldı. Yaşadığı olumsuzluğu sahneden hayranlarıyla paylaşan güzel şarkıcı, “Kusura bakmayın. Elbisem yırtıldığı için böyle kıvırmak zorunda kaldım. İş kazası nazar varmış çıktı” dedi. Gecede Aura’yı tıklım tıklım dolduran hayranları için istek şarkılara da yer veren Gülşen, “Bayramı en iyi şekilde kutlayacağız ve eğleneceğiz” dedi.

3/ 5
Gülşenin eteği yırtıldı

Gecede sarı küt saçlı yeni imajıyla dikkat çeken Gülşen, sahnedeki mimikleri ve şarkı söyleme tarzıyla Sezen Aksu’ya benzetildi.

4/ 5