Günün magazin turu!

Günün magazin turu!

DOLMUŞÇULAR ENDİŞELİ

İşadamı Yurdal Sert’le evlendikten sonra podyumlara veda eden Ivana Sert, bir süre önce tasarımcılığa soyunmuştu. Son olarak 2011 İlkbahar-Yaz koleksiyonunu Belgrad’da gerçekleşen moda haftasında tanıtan Ivana Sert, uzun zamandır tasarımlarını satışa sunacağı bir mağaza arayışındaydı.

1/ 12
Günün magazin turu!

Nihayet Teşvikiye’de bir mağaza buldu ve burayı hemen kiraladı. Ancak bu durum, mağazanın tam önünden kalkan Nişantaşı-Taksim dolmuşlarının şoförlerini endişelendirdi.

2/ 12
Günün magazin turu!

Kulağıma gelenlere göre, duraklarının kaldırılacağı konuşulan dolmuşçular, Sert’le görüşüp bu soruna bir çözüm bulmak istiyormuş...

3/ 12
Günün magazin turu!

10 PARMAĞINDA 10 MARİFET

Ünlü işkadını Demet Sabancı Çetindoğan, online yaşam dergisi Womenist’e röportaj verdi. Dedesinin kurduğu ve kendi soyadını taşıyan Sabancı Holding’de çalışmak yerine kendi yolunu çizen Demet Hanım, röportajında da tekstilden inşaat sektörüne, tıptan eğitime kadar birçok farklı alanda kurduğu şirketleri anlattı. Demsa Grup ile Harvey Nichols, Brandroom, Mothercare, Salvatore Ferragamo, Guess, Ferre ve D&G gibi dev markaların Türkiye temsilciliğini yapan Çetindoğan, kurduğu ZTV kanalıyla okul çocuklarının eğitimine destek oluyor, Onkim adlı kordon kanı bankacılığıyla da birçok hastalığın tedavisi için çalışmalar yapıyor.

4/ 12