Güzeller Bodrumda stres atıyor

Miss Model of Turkey yarışmacıları cennet koy ve adalarda geziyor.

Güzeller Bodrumda stres atıyor

Muğla'nın Bodrum İlçesi"nde, bu yıl 22"ncisi düzenlenecek Türkiye Mankenler Kraliçesi Yarışması"na (Miss Model Of Turkey) katılacak 22 güzel, cennet koy ve adalarda tekne turu yapıp, denize girerek stres attı.

1/ 11
Güzeller Bodrumda stres atıyor

Bu gece yapılacak olan Türkiye Mankenler Kraliçesi Yarışması, öncesinde, dört gündür Bodrum"un Yalı Beldesi"ndeki Latanya Beach Resort Otel"de kamp yapan güzeller, tekneyle Gökova"nın eşsiz manzaraya sahip koylarına ve adalarına açıldı.

2/ 11
Güzeller Bodrumda stres atıyor

Karaada, Orak Adası, Sedir Adası ile Kissebükü ve Tavşanburnu Koyları"nı gezen güzeller, bol bol denize girdi. Birbirlerini ıslatıp, güzeller, keyifli anlar yaşayarak bir an olsun yarışma stresinden uzaklaştı. Seksi pozlar vererek fotoğrafta çektiren güzelleri çevredeki turistlerde ilgiyle izledi. Bazı turistler, güzellerle hatıra fotoğrafı da çektirdi.

3/ 11
Güzeller Bodrumda stres atıyor

Bu gece Latanya Resort Beach Otel"de düzenlenecek ve jüri üyeliklerini işadamı Ali Şen, gazeteci ve televizyoncu Reha Muhtar, şarkıcı Burcu Güneş ve manken Tuğba Özay"ın yapacağı yarışmada birinci olan güzel, Kasım ayında Çin"de yapılacak olan Dünya Mankenler Kraliçesi (Miss Model Of The World) finalinde, ikinci olan güzelin Arnavutluk, üçüncü olan güzel ise İtalya'da düzenlenecek uluslararası yarışmalarda Türkiye"yi temsil etmeye hak kazanacak.

4/ 11