Güzellik kraliçesi tutuklandı

Kokain kaçakçılığıyla suçlanan eski güzellik kraliçesi, genelevde yakalandı!

Güzellik kraliçesi tutuklandı

Kolombiya eski güzellik kraliçesi Angie Sanclemente Valencia, tam beş aydır polisten kaçıyordu.

21 Aralık'ta, 21 yaşındaki Arjantinli bir kadın havaalanında üzerinde kokainle tutuklandığından beri, Buenos Aires'de saklanan Valencia, bu süre boyunca sürekli masumiyetini dile getirmişti.

1/ 10
Güzellik kraliçesi tutuklandı

Geçtiğimiz gün, polis yetkilileri, Valencia'yı yabancılara hizmet veren bir genelevde yakaladıklarını duyurdu.

Arjantin medyası Valencia'yı "Uyuşturucu Kraliçesi" olarak duyursa da, polis yetkilileri eski güzellik kraliçesinin uyuşturucu çetesindeki yerinin tam olarak aydınlatılamadığını açıkladı.

2/ 10
Güzellik kraliçesi tutuklandı

Annesi de kızının uyuşturucu satıcısı olmadığını söylerken, tüm yaşananların kızına karşı düzenlenmiş bir komplo olduğunu iddia etti.

Hapse gönderilen Valencia'nın avukatı Guillermo Tiscornia, müvekkilinin güzelliğinin hapishanede kendisine sorun olabileceğinden korktukları için devletten özel bakım istediklerini, ancak bu isteklerinin reddedildiğini açıkladı.

3/ 10
Güzellik kraliçesi tutuklandı

Annesi, Valencia'nın hapishanede tecavüze uğramaktan, güzelliğinden dolayı yüzünü kesebileceklerinden korktuğunu söylüyor.

Kolombiya asıllı olan Valencia, 2000 yılında Ulusal Kahve Güzeli seçilmiş, ancak 21 yaşındayken yarışma esnasında evli olduğu ortaya çıktığı için tacı geri alınmıştı.

Milliyet

4/ 10