Hadise dansıyla büyüledi

Zonguldak'ın Ereğli ilçesinde konser veren seksi sanatçı, dansıyla izleyenleri büyüledi..

Hadise dansıyla büyüledi

Zonguldak'ın Ereğli Belediyesi tarafından bu sene 16.'sı düzenlenen Uluslararası Sevgi Barış Dostluk Kültür ve Sanat Festivali'nde sahne alan Hadise, Eurovision sonrasında ilk konserini Ereğli'de verdi. Hadise, sevilen şarkılarını ilk kez orkestra eşliğinde seslendirdi.

1/ 26
Hadise dansıyla büyüledi

Hadise konsere çıkmadan önce basın mensuplarının sorularını yanıtladı. Sahnede çok farklı bir Hadise olacağını kaydeden ünlü şarkıcı, konserde 5 ayrı elbise giyeceğini söyledi. Rahatsızlığından dolayı birçok konser iptal ettiğini kaydeden Hadise, kendisine ayırdığı vakit ve dengeli beslenme ile eski formuna kavuştuğunu söyledi. Konseri seyretmeye gelen insanlara keyifli dakikalar yaşatmak istediğini belirten Hadise, ilk kez bir konsere orkestra ile çıkacağı için heyecanlı olduğunu söyledi.

2/ 26
Hadise dansıyla büyüledi

Hadise, "Ben daha önce de play-back yapmıyordum. Sadece şarkılar teypten geliyordu. Bunu birçok sanatçı da yapıyor zaten. Ama bu akşam ilk kez Karadeniz Ereğli'de orkestram ile birlikte konser vereceğim. Bundan dolayı da çok heyecanlıyım" dedi.

Basın mensuplarının sorularını yanıtladıktan sonra siyah elbisesi ile sahne alan Hadise, ilk şarkılarını yeni albümünden seslendirdi. Yoğun bir katılım olduğunu gören sanatçı, şaşkınlığını gizleyemedi. Eurovision şarkı yarışması sonrasın da ilk kez sahne alan ve ilk kez şarkılarını canlı seslendiren Hadise'nin İngilizce şarkılarına Ereğli halkının da İngilizce olarak eşlik etmesi Hadise'yi ayrıca mutlu etti. Hadise seslendirdiği her iki şarkı sonrasında kostüm değiştirdi.

3/ 26
Hadise dansıyla büyüledi

BAŞKAN'DAN HADİSE'YE ÖVGÜ

Ereğli Belediye Başkanı Halil Posbıyık, Hadise'nin, Eurovision şarkı yarışmasında aldığı sonuçların çok daha iyilerine layık olduğunu söyledi. Posbıyık, "Hadise, bundan iki sene önce de Ereğli'ye gelerek konser vermişti. Burada konser verdikten sonra hayatında büyük değişiklikler oldu. Bunlardan bir tanesi de Eurovision şarkı yarışmasında aldığı başarı oldu. Ama bizler Hadise'nin bundan çok daha iyi yerlere geleceğine inanıyoruz" dedi. Ereğli Belediye Başkanı Halil Posbıyık ve eşi Neriman Posbıyık, Hadise'ye hediyelerini verdi.

Belediye Başkanı Halil Posbıyık, konser bitiminde Hadise ile 'Kaptaş havası' oynamak istediğini söyledi. Hadise'nin de bu isteği kırmayacağını söylemesi üzerine Kaptaş havası çalmaya başladı. İlk başta oyunu yadırgayan Hadise, daha sonra figürlere göre Başkan Posbıyık ile karşılıklı olarak Kaptaş havası oynadı. Belediye Başkanı Halil Posbıyık'ın eşi Neriman Posbıyık da eşi ve Hadise'ye eşlik etti.

Festival sunucusu İpek Tanrıyar ise Kaptaş havasının bir kıtasını seslendirince Ereğli halkından büyük alkış aldı. Konser, havai fişek gösterileri ile sona erdi.

4/ 26