Hadise Moskovayı sallayacak

Hadise'nin, Moskova'da yaptığı ilk provanın ardından düzenlediği ilk basın toplantısı düzenledi.

Hadise Moskovayı sallayacak

Hadise'nin, Moskova'da dün yaptığı ilk provanın ardından düzenlediği ilk basın toplantısına, Rusya ve uluslararası basından 300 civarında gazeteci katıldı. Hadise'nin basın toplantısını, diğer yarışmacıların basın toplantılarını izleyenlerin iki katı kadar basın mensubunun izlemesi dikkati çekti.

1/ 28
Hadise Moskovayı sallayacak

Rusya'nın başkenti Moskova'da düzenlenecek 54. Eurovision Şarkı Yarışması'nda Türkiye'yi “Düm Tek Tek” adlı şarkısıyla temsil edecek olan Hadise, “podyumda seksi görünmekten” hoşlandığını söyledi.

2/ 28
Hadise Moskovayı sallayacak

Basın toplantısında, Eurovision'a katılmaktan son derece mutlu olduğunu yeni yeni anlamaya başladığını ifade eden Hadise, “İlk provam için sahneye çıktığımda Eurovision'un havasını yakaladım. Bana herkes 'Eurovision'da ne yapacaksın, boşver' dedi. Ama ben buraya geldiğime çok memnunum. Herkes bu konuda yanılmış, ben haklı çıktım” dedi.

3/ 28
Hadise Moskovayı sallayacak

Klibinin erotik bulunması nedeniyle TRT'de yayınlanmadığı iddilarıyla ilgili bir soru üzerine Hadise, “Böyle birşey yok. Zaten TRT erotik bulsaydı beni seçmezdi. Benim kitabımda erotik kelimesi yoktur. Ben daha gencim ve hala büyüyorum, sanatçı olarak. Podyumda seksi olmaktan hoşlanıyorum. Fazla da abartmayı sevmem ama giysi ve dans üzerine denemeler yaparım” diye konuştu.

4/ 28