Hadise Viyanayı coşturdu!

Eurovision temsilcimiz Hadise, Avusturya'nın başkenti Viyana'da hayranlarıyla buluştu.

Hadise Viyanayı coşturdu!

Türkiye'yi Moskova'da yapılacak 54. Eurovision Şarkı Yarışmasında temsil etmeye hazırlanan Hadise, Avusturya'nın başkenti Viyana'da hayranlarıyla buluştu.1/ 4
Hadise Viyanayı coşturdu!

Kentin 23. bölgesindeki Nachtwork adlı diskotekte sahneye çıkan ve kendi bestesi olan dört eseri seslendiren Hadise, Eurovision şarkısı "Düm Tek Tek"i coşkulu alkışlar ve istek üzerine iki kez söyledi.

Avusturya'nın bu yıl yarışmaya katılmadığını ve ülkedeki Türklerin oy kullanamayacağını anımsatan Hadise, "O zaman, yüreğinizi elinize alıp bana dua etmenizi bekliyorum. O gece sizin dualarınızı hissetmek istiyorum" dedi.

2/ 4
Hadise Viyanayı coşturdu!

Diskoteği tıklım tıklım dolduran hayranlarına seslenen Hadise, "Viyana'ya ilk kez geliyorum. Eurovision turu çerçevesinde bu, Avrupa'daki son konserim. Kıyafetimle ilgili çıkan haberlere inanmayın. Kıyafetim hazır ve yarışmadan birkaç gün önce açıklayacağım" diye konuştu.

Hadise, "Yarışma gecesi kot pantolon giymeyeceğini" söyledi.

Viyana'daki konserine, siyah ceket ve aynı renkte bir şortla çıkan Hadise, söylediği hareketli parçalar ve dansçılarının akrobatik hareketleriyle büyük ilgi çekti.

3/ 4
Hadise Viyanayı coşturdu!

4/ 4