Hamileliğini takipçileriyle paylaştı

Amber Rose hamileliğini takipçileriyle paylaştı

Hamileliğini takipçileriyle paylaştı

ABD`li rap şarkıcısı Whiz Khalifa ile evli olan Amber Rose, kısa bir süre önce anne oldu. Anne olmadan önce de vamp tarzı ile öne çıkan Rose'un tarzı hiç değişmedi. Bugüne kadar saçları tamamen kazınmış olan Rose, şimdi de zik zak modele geçti. İngiliz basınından Daily Mail'in haberine göre Rose, son olarak oğulları Sebastian ile havuz başında geçirdiği saatlerin fotoğraflarını paylaştı. Zik zak şeklinde kazıttığı saçlarını da göstermeyi ihmal etmeyen Rose oğlu Sebastian ile oldukça mutluydu.

1/ 16
Hamileliğini takipçileriyle paylaştı

Bebek bekleyen oyuncu Amber Rose, büyüyen karnının fotoğrafını takipçileriyle böyle paylaştı. 7 aylık hamile olan Rose takipçilerinin tepkilerinden dolayı ''altımda şort var, ancak göbeğim büyük olduğu için görünmüyor''diye açıklama yaptı. Ünlü oyuncu annesinin yaptığı yemekleri de paylaşarak sağlıklı beslendiğini belirtti.

2/ 16
Hamileliğini takipçileriyle paylaştı


Bebek bekleyen oyuncu Amber Rose, büyüyen karnının fotoğrafını takipçileriyle böyle paylaştı. Ünlü rap yıldızı Wiz Khalifa ile olan birlikteliğinden hamile kalan 28 yaşındaki sarışın güzel yakın zamanda bir kız çocuğu sahibi olacak.

3/ 16
Hamileliğini takipçileriyle paylaştı

Koyu renk siyaha yakın bir ten, kısacık kesilmiş sapsarı saçlar, masmavi mekanik bakışlar. Müzisyen Kanye West'in eski sevgilisi olan Amber Rose, 1982 doğumlu. Rose'un damarlarında İtalyan ve Cape Verde kanı dolaşıyor. Biseksüel olduğunu da hiç gizlemeyen Rose, sıradışı tarzıyla dikkat çekiyor.

4/ 16