Hande Ünsal evleniyor mu?

Niran Ünsal'ın şarkıcı kızı Hande Ünsal, aranjör Serkan Balkan ile olan ilişkisi hakkında ''Şu anda evlilik düşünmüyoruz ama öyle bir karar verirsek ilk sizin haberiniz olur'' dedi.

Hande Ünsal evleniyor mu?

Hande Ünsal, kasım ayının sonunda dinleyicilerle buluşturacağı yeni şarkısının klip çekimleri için kamera karşısına geçti. Şarkıcı Hande Ünsal, çekimler sırasında basın mensuplarının sorularını yanıtladı.

1/ 6
Hande Ünsal evleniyor mu?

Milliyet'ten Mesut Yılmaz'ın haberine göre çekimlerin çok keyifli geçtiğini belirten Ünsal, "Bu bir ayrılık sonrası şarkısı. Bu sefer, ayrılıktan sonra üzülmeyen; güçlü bir kadın görüyoruz" dedi.

2/ 6
Hande Ünsal evleniyor mu?

'EVLİLİK DÜŞÜNMÜYORUZ'
Sevgilisi aranjör Serkan Balkan'la olan ilişkisi ile ilgili evlilik düşünüp düşünmediği kendisine sorulan Ünsal, "İlişkimiz çok güzel, tatlı tatlı ilerliyor. Şu anda evlilik düşünmüyoruz ama öyle bir karar verirsek ilk sizin haberiniz olur" dedi.

3/ 6
Hande Ünsal evleniyor mu?

Basın mensuplarının "Çok üretken bir kadın olduğunuzu biliyoruz. Nasıl geçiriyorsunuz bu süreci?” sorusunu, günlerinin neredeyse tamamını stüdyoda geçirdiğini belirterek cevaplayan Ünsal, "Sürekli yazıyorum, besteliyorum, çok sevdiğimiz isimlere şarkılar veriyorum. Benim de şu an hazırda dört şarkım var" dedi.

4/ 6